Szpilki nie tylko do pracy

 

W żadnych innych butach kobieca noga nie wygląda tak zniewalająco, jak właśnie w szpilkach. Jeśli macie jakieś wątpliwości – wyjmijcie z szafy ulubioną parę, załóżcie i podziwiajcie przed lustrem, jakie cuda czyni obcas. Smukła, napięta łydka, zgrabne udo, uwodzicielski zarys stopy… Nic dziwnego, że panowie za nimi szaleją! A czy próbowałyście kiedyś założyć szpilki… do łóżka?

Fetysz stóp, szpilek i pończoch objawiający się w pragnieniu uprawiania seksu z kobietą ubraną w te dodatki, to prawdopodobnie najczęściej spotykana męska fantazja erotyczna. Wielu panów marzy o tym, aby ich partnerka choć raz po powrocie z romantycznej kolacji we dwoje nie zdjęła szpilek, lecz powędrowała w nich (i w niczym więcej) prosto do sypialni. Te najbardziej seksowne szpilki, typu stiletto, rozpalają najmocniej, jednak każda elegancka para wysokich szpilek sprawdzi się przy realizacji Waszych fantazji. Wystarczy dodać do nich pończochy – kabaretki, aby stworzyć zestaw, przy którym Wasz mężczyzna nie będzie wiedział, gdzie oczy podziać. Możecie też kompletować ciekawe zestawy – szpilki w modny obecnie wzór zwierzęcy (cętki, panterka) zestawić z bielizną w podobnym stylu, a błyszczące high heels – z lateksowym kompletem. Możecie dobrać urocze szpilki ozdobione falbanką do uwodzicielskiego kompletu pokojówki czy stewardessy, a także skompletować buty specjalnie przeznaczone do różnego rodzaju przebrań, np. pielęgniarki. Popuśćcie wodze fantazji – Wasz mężczyzna z pewnością będzie zachwycony, a Wy odkryjecie nieznaną dotychczas stronę Waszej kobiecości. W końcu każda kobieta uwielbia buty!

 

 

szpilki erotyczne

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.