Kolor bielizny ma znaczenie!

 

Okazuje się, że wybór koloru bielizny jaką kupujemy nie jest przypadkowy.
Wiele z nas zapewne nawet nie jest tego świadomych, ale kolor bielizny jaką nosimy zdradza nasz charakter, osobowość i to jacy jesteśmy w życiu erotycznym. Podstawowe kolory bielizny to biały, czarny i czerwony. To barwy bardzo praktyczne
i zarazem uniwersalne pod każdym względem.

Biały – Bielizna w kolorze białym oznacza czystość i niewinność…
ale noszące je panie są otwarte
na propozycje i chętnie się uczą.
Bywają nieśmiałe, ale najczęściej
to tylko pozory. Biel kojarzy się także
ze świeżością i naturalnością.
Bielizna w tym kolorze jest chętnie kupowana latem, kiedy jesteśmy opaleni.
To również idealna kolorystyka
dla panien młodych.

Czarny – Ten kolor kojarzy się największym powodzeniem, ponieważ jest wybierany przez 99% ludzi kupujących bieliznę. Czerń kojarzy nam się z tajemniczością, zmysłowością oraz elegancją. Seks z kobietą w czerni oznacza krainę niezapomnianych przyjemności, bez żadnych ograniczeń.
Jak wynika z badań to właśnie czerń jest ulubionym przez mężczyzn kolorem damskiej bielizny erotycznej. Panie wybierające klasyczną czerń są silnymi indywidualistkami. Poza tym jak wiemy czarny optycznie wyszczupla, a każda bielizna w tym kolorze jest ponadczasowa i pasuje praktycznie każdemu, każdej figurze i w każdym wieku.

Czerwony – Uważany jest za kolor najbardziej zmysłowy. Idealnie pasuje do kobiet pewnych siebie, otwartych, zdecydowanych oraz świadomych swoich wdzięków.
W miłości kobieta w czerwieni uchodzi za energiczną i skorą do namiętnych zabaw,
to za sprawą tego, że czerwień pobudza seksualna energię.

My zachęcamy, żeby jednak nie bać się eksperymentów i spróbować w sypialni także innych barw. Obecnie producenci znanych marek bielizny coraz bardziej skupiają się na projektowaniu bielizny
„w każdym kolorze tęczy”. Poznajcie znaczenie innych kolorów.

Brązy i Beże – Wedle subiektywnych ocen, barwy te zawierają w sobie element wolności, przestrzeni i swobody, dlatego działają odprężająco i relaksująco.
Są przy tym uważane za kolory uniwersalne, eleganckie i odpowiednie na każdą okazję.

Zielony – Mówi się że to najbardziej odprężający kolor. Może dlatego, że zieleń symbolizuje naturalność i harmonię. Uważa się także, że taki kolor strojów wybierają ludzie wewnętrznie zmęczeni, poszukując wyciszenia oraz harmonii. Pamiętajmy też, że ciemna i nasycona zieleń to niezwykle elegancka barwa.
Kolor ten nabiera szczególnego blasku w świetle świec.

Żółty – To kolor wiedzy, oświecenia i radości, ale nie koniecznie seksualnej. Podobno należy go unikać wybierając się na randki. Wręczenie żółtych kwiatów daje podświadomy sygnał o naszej zazdrości. Jednakże nie zapominajmy, że jest to kolor, który kojarzy się nam ze słońcem i ciepłem. W nawet wyjątkowo pochmurny dzień, element garderoby w tej barwie doda nam optymizmu.

Pomarańczowy – Wywołuje bardzo pozytywne skojarzenia i wpływa na poprawę nastroju. Nietrudno odgadnąć jego bliskie pokrewieństwo z czerwonym,
a równocześnie jest mniej nachalny, bardziej stonowany, a zarazem radośniejszy. Pomarańczowy wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Trzeba i tutaj jednak uważać. Nadmiar pomarańczowego w naszym otoczeniu może być odebrany, jako skłonność do hedonistycznego nastawienia do życia.

Fioletowy – Kojarzy się z tajemniczością i zmysłowością, ale także słodyczą.
To właśnie kobiety, które nie chcąc od razu odkrywać wszystkich swoich kart, przywdziewają fioletowe szaty. Odbierane są często jako indywidualistki pełne tajemniczości i uczuciowości. Ten kolor ma również wpływ na naszą kreatywność
i artystyczne zainteresowania. Bielizna w tym kolorze podkreśli Twoje wyrafinowanie.

Różowy – Ta barwa symbolizuje delikatną
i łagodną stronę kobiecości. Ubierając się na różowo wzbudzamy zainteresowanie mężczyzn i wywołujemy u nich opiekuńcze
i ciepłe uczucia, może dlatego, że kojarzy się z małymi dziewczynkami… Nawet drobny element w naszym stroju czy wystroju wnętrza stworzy nastrój pełen zaufania. Bielizna w tym kolorze prezentuje się nadzwyczaj kobieco.

Niebieski – Kojarzy się nam z orzeźwieniem i spokojem, jest także w stanie „ochłodzić” negatywne emocje. Ubrania w tym kolorze podkreślają naszą rozwagę i poważne podejście do życia, dzięki czemu wywołuje pozytywne skojarzenia u mężczyzn. Natomiast chłodny błękit w sypialni powściągnie zbyt roznamiętnionych kochanków.

Czy do tej pory trafnie do swojej osobowości dobieraliście kolor garderoby?
Jeśli tak to utwierdziliście się, że to dla was idealna barwa. Jeśli nie to czas to zmienić i pokazać swoje prawdziwe JA przed partnerem..

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.