Atrakcyjna kobieta to pożądana kobieta!

29 czerwca 2012 | Kategoria: Poradnik erotyczny, Zmysłowy związek

Brak komentarzy


Żeby być atrakcyjną kobietą nie trzeba wyglądać jak gwiazda z czerwonego dywanu. Nie trzeba być też tą od zawsze najpiękniejszą niebieskooką blondynką z długimi włosami oraz nogami do nieba. Na to czy jesteśmy atrakcyjne wpływa  to jak same o sobie myślimy, jak wyglądają nasze kontakty z otoczeniem i ile czasu i uwagi poświęcamy naszemu Ja.

Często na ulicy widzimy idące razem zakochane pary – przystojny brunet, dobrze ubrany, pięknie pachnący z niezbyt ładną, dużo poniżej przeciętnej kobietą …
I wtedy myślimy co on w niej widzi! Rzecz w tym, że skoro właśnie ona jest dla niego atrakcyjną partnerką i skoro on zwrócił na nią uwagę to ona musi coś
w sobie mieć.

Oto lista rzeczy, dzięki którym możemy o 180 stopni poprawić nasz wizerunek u płci przeciwnej, ale także stać się obiektem zazdrości w oczach innych kobiet. Przeczytaj i pomyśl, które cechy możesz sobie przypisać. Jeśli masz je wszystkie albo większość to gratulujemy Ci, bo choć może o tym nie wiesz,
ale jesteś dzięki nim naprawdę atrakcyjną kobietą, choć może nie do końca tej swojej atrakcyjności świadomą. Natomiast jeśli brakuje Ci tych cech to czas, aby wdrożyć je w życie i stawać się coraz piękniejszą i coraz bardziej pożądaną kobietą.

1. UŚMIECH

Uśmiech to podstawa w relacjach międzyludzkich. Osoby często się uśmiechające są postrzegane jako otwarte
i pozytywnie nastawione do życia. Ten gest to klucz do męskich serc. Dzięki niemu możesz stać się również bardziej efektywna w pracy, bo szefowie lubią zadowolonych pracowników, którym praca sprawia przyjemność. To jeszcze nie wszystkie zalety uśmiechu… Ta prosta czynność potrafi wyleczyć nawet z ciężkiej choroby. Naukowcy opracowali nawet metodę leczenia zwaną śmiechoterapią!

2. BĄDŹ ZAWSZE WYPROSTOWANA

Krzywe plecy nie są romantyczne i bardzo brzydko wyglądają. Nie dopuść
do tego, aby mężczyzna zwracał Ci uwagę, że się garbisz. Osoby zgarbione wyglądają na niepewne siebie, nieznające swojej wartości. Poza tym zgarbione plecy bardzo źle wpływają drogie Panie na wygląd naszego biustu…

3. BĄDŹ ZADBANA

Czyste ubranie, świeże włosy, ładny naturalny makijaż i subtelny zapach –
to podoba się mężczyznom.

4.BĄDŹ AKTYWNA

Sport to zdrowie i sprawność witalna. Już po pierwszych dniach spędzonych
na siłowni lub w klubie fitness poczujesz w sobie nowe siły do życia, staniesz się lekka, a ruch nie będzie Ci już sprawiał trudności. Wygimnastykowane ciało to także swoboda w bliskich spotkaniach z ukochanym.

5. BĄDŹ KREATYWNA I MIEJ SWÓJ STYL

Przegląd szafy nie zaszkodzi. Zrób sobię rewię mody przed lustrem i sprawdź:
-  jaka garderoba pasuje do Twojej figury
- które elementy garderoby do siebie najlepiej pasują
- jakie kolory możesz połączyć

6. ZNAJDŹ HOBBY

Znajdź sobie jakieś ciekawe hobby, które będzie Cię rozwijało i spowoduje,
że staniesz się jeszcze bardziej interesującą osobą.

7.KONTROLUJ SWOJE ZACHOWANIE, USUŃ ZŁE NAWYKI

Jak każdy masz zapewne złe nawyki, które od lat próbujesz zlikwidować.
Dobry sposób, aby pozbyć się ich raz na zawsze to wypisanie na kartce nowych przyzwyczajeń i dobrych nawyków, a potem oczywiście przestrzeganie ich sukcesywnie.

8.WIERZ W SWOJE SIŁY

Wiara w siebie i pozytywne myślenie to podstawa w byciu osobą atrakcyjną. Gdy masz o sobie dobre zdanie to możesz przenieść nawet góry!

9.PAMIĘTAJ, ŻEBY SAMĄ SIEBIE CHWALIĆ I MYŚL POZYTYWNIE O SOBIE.
Jeśli sama będziesz miała o sobie dobre zdanie to inni też zaczną Cię pozytywnie odbierać.

Naprawdę nie jest to coś czego nie da się zrobić. Najlepsza metoda to „krok po kroku” oswajać się z każdą myślą i zachowaniem jakie chcemy sobie wypracować. Im dokładniej wpoimy to do naszego umysłu i ciała tym na dłużej to zostanie…

W dzisiejszych czasach atrakcyjność kobieca jest kluczem do wielu sukcesów nie tylko w życiu zawodowym,
ale również prywatnym. Pamiętajmy, aby zawsze o sobie myśleć pozytywnie a sukcesy będą same magicznie się pojawiały w naszym życiu!

Powodzenia w stawaniu się ATRAKCYJNĄ KOBIETĄ!

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.