Zmień swój look! – Magia peruki.

 

Za pomocą peruki możemy zmienić swój wizerunek szybko i w łatwy sposób.
W jedną chwilę z blondynki możemy stać się brunetką, z rudowłosej czarnowłosą. Nasze krótkie włosy mogą stać się długie, a proste zamienić się w kręcone.
A co najważniejsze, nie musimy przy tym niszczyć naszych naturalnych włosów.

Jak ważne jest dopasowanie peruki do kształtu twarzy…

Dobierając perukę, należy w pierwszej kolejności określić kształt twarzy.
Wyróżnia się 4 podstawowe kształty twarzy, które opisuje się za pomocą figur geometrycznych. Są to: twarz kwadratowa, trójkątna, owalna i okrągła.

Najbardziej uniwersalna, ponieważ pasuje do niej większość fryzur jest twarz owalna. Kobieta o takiej twarzy może pozwolić sobie zarówno na odważne strzępienia, jak i również kuszące fale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panie o okrągłych twarzach powinny unikać fryzur gładkich, gdyż takie fryzury nie będą prezentowały się dobrze. Będą wyglądały na wyjątkowo „ulizane” i brak im będzie jakiejkolwiek objętości. Proponujemy zatem wybrać asymetryczne cięcia, które odwrócą uwagę od krągłego kształtu twarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby z twarzą o kształcie kwadratu powinny wybierać fryzury z grzywką, dzięki czemu buzia nabierze łagodniejszego wyrazu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobiety posiadające twarz o kształcie trójkąta, świetnie prezentują się we włosach o dużej objętości, „potarganych” i natapirowanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peruki na imprezie!

Wybierając perukę na imprezę możemy nieco zaszaleć! Możemy założyć taką perukę, na którą nie pozwolilibyśmy sobie na co dzień, ponieważ mogłaby wyglądać zbyt odważnie i wywoływać niepożądane emocje u innych. Bo po to przecież są imprezy, aby oderwać się od rutyny i wszelkich zasad!
Peruka w połączeniu z niecodziennym strojem i odważnym makijażem, stanie się na pewno świetnym przebraniem. Czasem mamy przecież ochotę stać się kimś innym na jedną noc, więc taka odmiana na pewno nam nie zaszkodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak aplikować peruki…

Z doświadczenia wiemy, że pierwsze nałożenie peruki może sprawiać niewielkie trudności. Jednak każdy następny raz, będzie coraz to prostszy.

Przydatne wskazówki: Kiedy mamy krótkie włosy wystarczy założyć perukę bezpośrednio na nie. Jeśli zaś nasze włosy są długie, przez nałożeniem peruki radzimy mocno je upiąć, najlepiej za pomocą wsuwek. Istnieją także czepki na włosy(zdjęcie poniżej) , które zakładamy pod peruki – one też będą pomocne, ponieważ oddzielą nasze włosy od tych z peruki, co sprawi, że z jej założeniem nie powinno być już żadnych kłopotów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peruki trzymają się na naszej głowie, dzięki mocowaniu, które posiadają z tyłu.
Są to zazwyczaj gumki, których długość jest regulowana, co pozwala na idealne dopasowanie obwodu peruki do naszej głowy.

Na koniec ciekawostka… Dla niektórych Pań, które nie lubią czapek zimowych, alternatywą są właśnie peruki, które nie tylko poprawiają nasz wygląd,
ale ochraniają także skórę głowy przed zimnem. Może warto tej zimy nosić taką „czapkę” która jednocześnie przeobrazi nas w kogoś jeszcze bardziej pociągającego?

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.