Zabawmy się dziś w NIEWOLNIKÓW…

 

Kajdanki potrafią czynić cuda. To idealny gadżet, aby dodać do naszego życia erotycznego nieco pikanterii. Jednak niestety, nadal nie mamy wystarczającej odwagi, aby zabrać je ze sobą za drzwi sypialni… Wstydzimy się bondingu czy nie wiemy jak to robić?
(bonding – związanie partnera lub przykucie go kajdankami do łóżka)
Zarówno poddanie się kontroli partnera, jak i dominowanie nad nim jest czymś niezwykle ekscytującym oraz podniecającym. Unieruchomienie partnera kajdankami sprawia, że mamy nad nim całkowitą władzę… Oznacza to, że jego wszelkie doznania będą zależały tylko i wyłącznie od Nas samych. Czy więc świadomość posiadania władzy nad partnerem nie jest podniecająca…?

Bonding to znakomity sposób na urozmaicenie naszego życia erotycznego! Poza tym kajdanki są najbardziej znanym gadżetem erotycznym, po który sięgamy, kiedy chcemy zakosztować dominacji w łóżku. Więc właśnie dlatego może warto od nich zacząć nasze eksperymenty w sypialni?

 
Zobaczcie jakie kajdanki oferuje Wam SiSi.pl.

http://www.sisi.pl/kajdanki.html

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.