Damskie (SEXY) przebieranki!

- Nie znasz mnie! – pada nieraz z ust partnera czy partnerki. I brzmi to jak oskarżenie, również jak żądanie o większy wysiłek w dokonaniu właściwego rozpoznania.

Jacy jesteśmy w codziennym rytmie wydarzeń, w sytuacjach zwyczajnych, dalekich od niepowszednich, od świątecznych czy dramatycznych? Czy takimi chcemy zawsze być? Nie jesteśmy przekonani, czy maska które kryje nasze prawdziwe oblicze zasługuje na jej zdjęcie?

Albo przewrotnie: może maska, karnawałowe przebranie oddają prawdziwość naszej osobowości, charakteru? I dlatego tak chętnie ubieramy się w rzeczy odróżniające nas spośród innych, pozwalające ukryć się, odbić od tych wyobrażeń spostrzeganych na co dzień?

Bo choć dla każdego i każdej drzwi sklepu SiSi są otwarte, to nie wszyscy opuszczą go usatysfakcjonowani. Jego klientela musi mieć poczucie humoru, szukać odmiany, wierzyć w zabawowy sens przebieranek . A zatem to na pewno nie dla sekutnic czy jędz, a więc bez zdolności wczuwania się w drugą osobę, w jej oczekiwania, potrzebę emocjonalnych doznań…

Jest wiele propozycji przebieranek nawiązujących do popularnych zawodów. I tak np. Obsessive przedstawia w Juicy ofertę kuszącego stroju sekretarki. Uroczy to ubiór i żałować należy, że nie noszą go pracownice biurowe na co dzień. Schludność, skromność podkreślają top z kołnierzykiem, krawacik, a dziewczęcość króciutka spódniczka w soczystą kratę, stringi i podkolanówki. Dominujące kolory: róż i czarny. Nic, tylko zerknąć do zakresu czynności sekretarki i rozliczyć z obowiązków! Równie ciekawie prezentuje się kolejna propozycja z Obsessive - Maid , czyli strój pokojówki. Czarno-biały kostiumik prawdopodobnie świetnie nawiązuje do męskich marzeń o obsłudze jeżeli nie hotelowej to pod innym wybranym adresem. Stylizowany czepek, mankiety, falbanki koronki nad stanikiem i kończące mini spódniczkę, pas poniżej odkrytego pępka utrzymane są w bieli żywo kontrastującej z czernią siatkowych pończoch, stanika, spódniczki. Do listy wybranych do przebrania zawodów można dołączyć strój pielęgniarki, polecany w artykule Emergency dress . Utrzymane w białym kolorze są czepek, rękawiczki, sukienka w stylu szpitalnego fartucha. Inny kolor zobaczymy w stroju kelnerki przedstawiony w Waitress . Ponoć nawiązuje on krojem i różem do fartuszków z dużą kieszonką kelnerek z amerykańskich barów. Do przeglądu kostiumów związanych z zawodem dorzućmy bardzo umowną propozycją z Police dress . Z atrybutów tego zawodu jest niewiele: czapka policyjna, paski, klamry, plakietka. W tej grze w przebierankę na pewno bardziej chodzi o coś więcej, niż wciśnięcie w uniform policjantki, mianowicie o sugestię gry według jakiegoś przyjętego regulaminu, w którym jest punkt na upomnienia, mandaty i inne kary. Może areszt i dłuższe zatrzymanie?

Na koniec propozycje bardzo odmładzające partnerkę, np. strój uczennicy przedstawiony przez Obsessive w artykule Highschool. Jest to kostiumik składający się z białego topu i króciutkiej spódniczki w kolorze szafirowym. Propozycję sklepu Sisi o kostiumik uczennicy wzbogaca też Leg Avenue artykułem LA-83201 tj. białej koszulki, kardigany, króciutkiej spódniczki w różową kratę i białych pończoszek. Niewinność nastolatki! Do tej dziewczęcej kolekcji można dołączyć także strój wiejskiej dziewczyny z artykułu Heidi. Godny to uwagi projekt, jeden z bogatszych w pomysły, a ceną schodzący poniżej stu zł. Rustykalny charakter podkreślają niebieski kolor niby sznurowanego gorsecika, króciutka spódniczka przyozdobiona falbankami, a swawolną dziewczęcość – gumeczki i kokardki we włosach. Miło byłoby na taką dziewuszkę popatrzeć w wiejskim krajobrazie. No, chyba nawet nie tylko tam.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.