Kobiecy biust wśród gadżetów…

Niektóre przedstawicielki płci pięknej rozpowszechniają pogląd, że w figurze kobiet mężczyźni dostrzegają tylko nogi i piersi. Prawdopodobnie same tą opinią tak się przejęły, że robią wiele, by tym rzekomym upodobaniom płci brzydkiej sprostać.

Piersi są doceniane przez projektantów bielizny erotycznej, w sklepie SiSi znajdzie się tego potwierdzenie. A jak rzecz wygląda z brodawkami sutkowymi? Niewdzięczny to temat, projektantom nie daje wiele możliwości. Bo co można zrobić ciekawego dla – używając medycznego określenia – cylindrycznych lub stożkowatych brodawek sutkowych na środku piersi?

Nie uprzedzajmy faktów, zobaczmy, jak sobie z tym zagadnieniem poradzili niektórzy projektanci.

Livia Corsetti przedstawia kilka propozycji, jedną z nich jest NippleCovers 7 przedstawiające małe czerwone różyczki. W Heart nipple covers 1 osłonki wykonane są w kształcie serduszek z satyny, ozdobione delikatnym haftem, z frędzelkami w czarnym kolorze u dołu. W tej samej serii z nr 2 nakładki ozdabiają cyrkonie, projekt nr 3 wzbogacony zostaje czerwonymi kokardkami z satyny, a nr 4 podobnie jak w poprzednich wzorach cyrkoniami.
 

 Leg Avenue przedstawia z tych artykułów kilka propozycji w serii LA: 2118  – intensywnie czerwone serca ozdobione mieniącymi się kamyczkami; 3312 - okrągłe nakładki z czarnej satyny ozdobione białymi, tiulowymi kokardami.

Wydaje się, że już tylko te przedstawione propozycje producentów przerosły nasze oczekiwania. Będziemy dalej oczekiwać na nowe, zaskakujące rozwiązania dla… osłonięcia brodawek sutkowych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.