Sposoby na powiększenie penisa

19 lutego 2016 | Kategoria: Poradnik erotyczny

Brak komentarzy

Wielu panów posiada spore kompleksy odnośnie wielkości swojego przyrodzenia. Na rynku dostępne są jednak najróżniejsze sposoby na jego powiększenie.

Pierwszym z rozwiązań są specjalne tabletki. Nigdy nie decydujmy się na produkty pochodzące z nieznanych źródeł i wybierajmy jedynie te leki, które posiadają medyczny atest. W Stanach Zjednoczonych dużą popularnością cieszą się tabletki VigRx Plus, które mają pozwalać na powiększenie penisa od pięciu do siedmiu centymetrów, a oprócz tego gwarantują wzmożone libido i produkcję nasienia oraz pozbycie się problemów z erekcją. Pierwsze efekty zauważyć można podobno po około trzech tygodniach zażywania.

Na rynku spotkać można także pompkę wodną, która ma pozwolić na zwiększenie długości penisa od dwóch i pół do siedmiu i pół centymetra, a poza tym zagwarantować lepsze orgazmy i większą wytrzymałość. Używać należy jej codziennie od piętnastu do dwudziestu minut podczas kąpieli.

Na rozciąganie penisa wpływać ma także ekspander, który z wyglądu przypomina ortopedyczne usztywnienie z silikonowym paskiem i metalowymi prętami. Aplikacja niewielkich dawek nacisku na przyrodzenie ma zmuszać komórki do intensywnej regeneracji. Urządzenia używać można nawet kilka godzin dziennie.

Panowie zdecydować mogą się również na specjalne ćwiczenia. Niezbędny będzie tutaj rozciągacz, który nakłada się na penisa, a następnie zawiesza na nim odważniki ważące od dziewięciuset do tysiąca ośmiuset gramów. W sieci znaleźć można również kompletne plany treningowe, w skład których wchodzi ręczne rozciąganie przy użyciu olejku, gorące kompresy, poruszanie penisem w trakcie erekcji oraz wstrzymywanie wytrysku.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.