Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~

Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówmateriał:
cechy charakterystyczne:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Zabawki erotyczne

 

Świetnym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego są różnego rodzaju zabawki dla dorosłych. Do najpopularniejszych z nich zalicza się wibratory, które mogą różnić się od siebie między innymi materiałem z jakiego zostały wykonane. Przeważnie jest to silikon, lateks lub guma, nieco rzadziej szkło lub winyl. Klasyczne wibratory gwarantują największe natężenie wibracji, łechtaczkowe natomiast, posiadają charakterystyczną wypustkę sięgającą do łechtaczki, kiedy wibrator wkładany jest do wnętrza pochwy.

 

Spotkać można się także z wibratorami – jajkami, które mogą być stosowane zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie oraz tak zwanymi wibratorami króliczkami z wypustką umieszczoną na żelowym tronie, która przeznaczona jest do stymulacji łechtaczki. Trzon może się tu natomiast poruszać w dwie strony.

 

Równie popularną zabawką dla dorosłych jest dildo, które od wibratora różni się tym, że nie jest wyposażone w układ elektromechaniczny. Najlepiej sprawdzi się ono u osób, które lubią mocny nacisk i głęboką penetrację. Spotkać można się zarówno z realistycznymi dildami przypominającymi penisa, jak i futurystycznymi w jaskrawych kolorach czy podwójnymi do stymulacji pochwy i odbytu.

 

Wiele kobiet zaopatruje się również w tak zwane kulki gejszy. Są to dwie połączone ze sobą kule o średnicy około 3 centymetrów, które umieszcza się w pochwie. Za sprawą specjalnego mechanizmu reagują one na każdy ruch ciała i delikatnie wibrują. Poleca się je w szczególności kobietom chcącym wzmocnić mięśnie dna miednicy. Kolejną z dostępnych na rynku zabawek dla dorosłych są analne korki i koraliki. Te pierwsze pozostawia się w odbycie nieruchomo tak, by drażniły ścianę odbytnicy dając przyjemne uczucie wypełnienia. Koraliki natomiast, naprzemiennie wsuwa się i wysuwa z odbytu masując mięśnie zwieracza.

 

Wiele panów decyduje się także na zakup masturbatora, który posiada formę miękkiej, wilgotnej komory z różnego rodzaju wypustkami. Zaopatrzyć mogą się oni również w nakładkę na penisa, która zwiększa siłę i długość erekcji.

pokaż więcej
356 produktów znalezionych, w tym 98 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1 23Ostatnia

Wybierz stronę   1 23Ostatnia
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl