Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~
Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówmateriał:

Pierścienie

 

Pierścienie erekcyjne to jedne z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Mimo, iż przeznaczone są dla mężczyzn po to, aby odpowiednio wydłużyć czas wzwodu, pomagają zwiększyć doznania obojga partnerów. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, można wyróżnić między innymi ringi, pierścienie z opaskami czy stalowe obrączki. Wybór właściwego pierścienia zależy jednak w dużej mierze od oczekiwanych efektów.

Jak działa pierścień erekcyjny?

Głównym zadaniem pierścienia erekcyjnego, nazywanego również cockringiem albo c-ringiem jest przedłużenie erekcji, w niektórych wypadkach nawet o dwadzieścia minut. Problemy z wzwodem dotyczą wielu panów i mogą mieć różne przyczyny. Często są konsekwencją nieleczenia niektórych chorób, chociażby cukrzycy, zaburzeń hormonalnych, neurologicznych czy nadciśnienia tętniczego. Kłopoty z potencją mają też mężczyźni, którzy nadużywają alkoholu, palą papierosy czy zmagają się z depresją. Ringi na erekcję, wspomagają naturalne procesy zachodzące w ciele mężczyzny, poprzez znaczące ograniczenie odpływu krwi z żył prącia. Jednym ograniczeniem związanym z użytkowaniem pierścieni są choroby krwi, anemia sierpowata i zaburzenia układu krążenia.

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów akcesoriów na penisa. Do najpopularniejszych pierścieni erekcyjnych należą:

rozciągliwe ringi erekcyjne - jedne z najczęściej stosowanych pierścieni, wykonane z lateksu, silikonu lub specjalnej gumy termoplastycznej. Ze względu na swoje elastyczne właściwości, dostosowują się do rozmiaru każdego penisa. Występują w wielu przeróżnych wariantach, chociażby z opaską na członka czy takie, które jednocześnie stymulują łechtaczkę partnerki. Można wyróżnić też, rozciągliwe pierścienie erekcyjne w kształcie łezki pobudzające naraz oboje partnerów.

stalowe obrączki erekcyjne
- w odróżnieniu od rozciągliwych pierścieni erekcyjnych, w przypadku stalowych obrączek, ważne są dokładne wymiary penisa. Najlepiej zmierzyć jego objętość tradycyjnym centymetrem krawieckim, a następnie uzyskany wynik podzielić przez 3,14. Stalowe pierścienie są nieco bardziej skomplikowane w użytkowaniu, dlatego zalecane są głównie tym mężczyznom, którzy już wcześniej mieli do czynienia z innymi akcesoriami przeznaczonymi do zakładania na członka.

wibrujące pierścienie erekcyjne - są nieco większe od innych rodzajów ringów, dodatkowo posiadają odpowiednie wkładki wibracyjne, które symulują doznania partnerki. Zasilane są odpowiednio bateriami lub ładowarką. Ze względu na to, iż posiadają silnik, na którym można ustawiać według uznania poziom wibracji, są nieco cięższe i grubsze niż inne rodzaje pierścieni erekcyjnych.

pokaż więcej
36 produktów znalezionych, w tym 15 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1

Wybierz stronę   1
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl