Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł

Axami

 

Axami to rodzinna firma prowadzona przez matkę - Annę Gołębiowską oraz córkę - Edytę Skutnicką, które łączą familijne dziedzictwo, jakim jest pasja do szycia, z niepowtarzalną umiejętnością przenoszenia uczucia luksusu na sprowadzane z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz Szwajcarii wysokogatunkowe, elitarne materiały.

Naczelnym celem produkowanych przez markę Axami kolekcji bielizny jest odpowiedź na zróżnicowane potrzeby płci pięknej - produkty spełniają bowiem wymagania klientek, które cenią sobie subtelność i delikatność, jak i tych, które poszukują bardziej uwodzicielskich rozwiązań.

Biustonosze, gorsety, pasy, stringi czy szorty to propozycje stworzone z ornamentalną wręcz dokładnością, dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Doświadczenie, które stanowi o wartości Axami jest niebagatelne, albowiem historia rodzinnej firmy sięga okolic lat 90. XX w. - ów profesjonalizm widoczny jest w dbałości o detale konstruujące każdy fragment tkaniny, który następnie przekazywany jest w dłonie klientek.

Proponowane kolekcje dzielą się na cztery zasadnicze kategorie wśród których odnajdujemy uwodzące zestawy pod nazwą Sexy Line, propozycje dla pań o pełniejszych kształtach (Sexy Plus Line), barokowe stroje należące do Luxury Line oraz wygodną, sportową kolekcję ubrań Apparel.

Naczelne kategorie zawierają w sobie liczne podrozdziały, które, podzielone tematycznie, trafiają w konkretne oczekiwania każdej klientki. Pod nazwą Sex in the City znajdziemy, a jakżeby inaczej, kuszące i pełne zmysłowości zestawy bielizny w różnorakich zestawieniach kolorystycznych, a - dla odmiany - przeglądając kolekcję Fruit Garden, naszym oczom ukażą się kobiece, kwiatowe zestawy w barwach subtelnego fioletu, zieleni czy błękitu.

Odmienność, która charakteryzuje powyższe kolekcje jest znakomitym odzwierciedleniem specyfiki produktów znajdujących się w ofercie Axami, mianowicie produktów, które przy zachowaniu różnorodności nie rezygnują z oryginalności. Czyż nie tego pragnie każda z nas - odnalezienia unikalnego zestawu, który będzie podkreślał naszą wyjątkowość?

pokaż więcej
235 produktów znalezionych, w tym 83 dostępne w 24h!

Wybierz stronę   1 23Ostatnia

Wybierz stronę   1 23Ostatnia
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl