Większość mężczyzn chciałaby móc dłużej uprawiać seks, mieć z niego więcej przyjemności i lepiej zaspokajać swoją partnerkę. Niestety możliwości seksualne mężczyzn nie zawsze pokrywają się z możliwościami Panów. By pomóc im w walce o dłuższą i lepszą erekcję powstały pierścienie erekcyjne. Czy działają? Jakie korzyści przynoszą? Czy warto się na nie skusić?

 

Zasada działania

Działanie pierścieni erekcyjnych jest dosyć proste – ich celem jest utrudnianie odpływu krwi z penisa. Dzięki uciskowi udaje się wydłużyć erekcję, sprawić, że jest ona mocniejsza (niestety nie są to oszałamiające wartości) i zwiększyć doznania mężczyzn podczas stosunku. To ostatnie nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać – początkowo penis wydaje się nieco znieczulony, jednak pierścień powoduje znaczne opóźnienie orgazmu, co sprawia, że jest on mocniejszy, a także zwiększa szanse na to, że partnerka również będzie usatysfakcjonowana – co potęguje zadowolenie Panów.

 

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

Mimo prostej zasady działania pierścienie erekcyjne stanowią dość rozległe zagadnienie. Różnią się między sobą zarówno rozmia

rami, materiałami, z których są wykonane, budową, jak i dodatkowymi funkcjami (np. wibracjami). Omówmy kilka z najpopularniejszych rodzajów:

 • pierścienie rozciągliwe – najbardziej uniwersalne i najłatwiejsze w użyciu – dlatego polecane początkującym. Ich rozmiar można dobrać w zależności od własnej anatomii, ale większość modeli jest bardzo rozciągliwym, dlatego sprawdzi się niemal u każdego.
 • lassa erekcyjne – to nieco bardziej zaawansowany gadżet – lasso pozwala na dopasowanie obwodu według potrzeb i upodobań (stopień ściśnięcia penisa), pozwala także na objęcie penisa wraz z jądrami, co dla wielu mężczyzn jest bardzo przyjemne. Warto trzymać się z dala pd najbardziej budżetowych modeli, których klamry wykonane są ze słabych materiałów – łamią się i zsuwają.
 • pierścienie dla par – to zazwyczaj rozciągliwy pierścień o dodatkowej wypustce (często z wibracjami). Pozwala ona na dodatkowe stymulowanie łechtaczki lub okolic odbytu u mężczyzny po odwróceniu. Szczególnie skuteczne są modele z ładowanym wibratorem – zapewniają naprawdę mocne wrażenia.
 • ringi nierozciągliwe – wykonane ze stali, plastiku, nylona lub srebra. Chętnie wybierane przez zaawansowanych użytkowników, którzy mają pewność, że im się nie zsuną. Należy jednak umiejętnie je nakładać – najpierw jądra, później penis i to przed erekcją! Niezbędne jest także odpowiedni dobór rozmiaru – nie mogą być luźne, ani zbyt ciasne. Z tego powodu polecane doświadczonym użytkownikom.

Jak je używać? Jakie efekty przynoszą?

Mimo, iż znacznie mogą opóźnić nadejście orgazmu, pierścieni erekcyjnych nie wolno nosić dłużej, niż 20 minut. Jest to niezbędne, by nie doprowadzić do niedokrwienia tkanek. Warto przy nakładaniu posłużyć się lubrykantem, co pozwoli na uniknięcie otarć.

Czy działają? Tak. Należą do niewielu sposobów na poprawę męskiej wydolności w łóżku, które naprawdę działają. Odczucia po ich założeniu nieco się zmieniają, zdecydowanie czuć lepszą kontrolę nad swoim ciałem – efekt porównywalny do prezerwatyw o działaniu przedłużającym. Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze to kup jeden dla siebie i zaskocz swoją partnerkę wydolnością w łóżku. Satysfakcja gwarantowana!

 

30 kwietnia 2020 | Kategoria: Poradnik erotyczny, Zmysłowy związek

Brak komentarzy

„Sex appeal, to nasza broń kobieca,
Sex appeal, to coś co was podnieca,
Wdzięk, styl, charm, szyk,
Tym was zdobywamy w mig…”

Czym jest słynny seksapil, o którym śpiewała Danuta Rinn? Czy to tylko uroda, długie nogi i ładny biust? A może duże błękitne oczy i blond włosy? Nie, to nie to. O seksapilu decydują zupełnie inne cechy, które powodują, że niektóre osoby magnetyzują, przyciągają innych.

Czym jest seksapil?

Ciężko jednoznacznie określić, czym jest seksapil. Jest to całokształt cech, które wypływają na to, że ktoś działa na płeć przeciwną jak magnez. To sposób mówienia, zachowania, tembr głosu, a nawet zapach i rodzaj energii, jaka emanuje od człowieka. Przebywanie w otoczeniu osób obdarzonych seksapilem jest czystą przyjemnością, osoby takie zarażają pozytywną energią, radością, pozytywnym nastawieniem.  Seksapil jest  podświadomym element całej osobowości, który zdecydowanie przyciągający ludzi. Typowo pojęta atrakcyjność odgrywa drugorzędną rolę, ale kilka ważnych cech wyglądu i osobowości, na które zwraca się uwagę. Są to:

 • Symetria twarzy
 • Ładna, gładka skóra
 • Duże oczy
 • Długi nogi
 • Jędrne piersi
 • Mały, zgrabny nos
 • Ponętne pośladki
 • Wąska talia
 • Szerokie biodra
 • Gęste, zdrowe włosy
 • Młodzieńczy wygląd
 • Radość życia
 • Inteligencja
 • Taneczny, rozkołysany krok
 • Spontaniczne poczucie humoru
 • Umiejętność kokietowania.

Aby być seksowym nie trzeba iść na randkę, seksapil widoczny jest w codziennym życiu. Osoby z seksapilem  wszystkie czynności wykonują tak, że miło się na nie patrzy, ich ciało rytmicznie się kołysze, każdy się za nimi ogląda. I nie koniecznie musi mieć to związek z erotyką. Seksapil pociąga zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Bardzo ważna jest mowa ciała, gestykulowanie, zaraźliwy, szczery śmiech. Na seksapil mocno wpływa zapach. I nie zawsze chodzi o perfumy, ale raczej o zapach ciała. Osoby, które wydzielają duże ilości feromonów, mają ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Zapach wywołuje pozytywne emocje i chęć przebywania w towarzystwie tej osoby.

Czy seksapilu można się nauczyć?

Niektórzy ludzie rodzą się z seksapilem, inni muszą go w sobie wypracować, poznać triki, jak być seksowym. Bardzo ważne jest polubienie siebie. Nic tak nie dodaje seksapilu, jak akceptacja własnego ciała, bijąca od człowieka pewność i zadowolenie z siebie. Warto znaleźć w sobie pozytywne cechy oraz jakąś pasję. Człowiek szczęśliwy ma w sobie coś, co przyciąga do niego innych. Można również zastosować technikę wizualizacji, przypominać sobie sytuacje pełne szczęścia. Warto co rano spojrzeć w lustro i powiedzieć – „Fajna z Ciebie babka, lubię Cię”. Ważna jest postawa ciała. Należy chodzić wyprostowanym, nie garbić się. Oczywiście, konieczny jest szczery uśmiech. Osoby z seksapilem często śmieją się głośno, całym sobą. Należy samych siebie uważać  za osoby godne pożądania, wtedy inni też będą nas tak widzieć. Osoby z seksapilem emanują pozytywną energią. Kobieta lub mężczyzna, który zna swoją wartość, jest dużo częściej postrzegany jako ktoś, mający w sobie to „coś”, co przyciąga innych. Bardzo ważny jest głos. Czasami warto go ściszyć, powiedzieć coś kuszącym szeptem. Seksowny jest lekko zachrypnięty, który na wiele osób działa podniecająco.  Liczy się również dotyk. W trakcie rozmowy można delikatnie musnąć rozmówce w ramię, co może wydać się pociągające, zachęcające do dalszego kontaktu. Seksowne są drobne gesty, np obracanie na  palcu pierścionka czy  bawienie  się wisiorkiem lub mimowolne odgarnianie włosów. Osoby pewne siebie nie patrzą w bok, gdy rozmawiają z płcią przeciwną, seksownie spoglądają w oczy.

Seksapil można podkreślić ubiorem, fryzurą, makijażem i ładnym zapachem. Przydadzą się elementy odzieży, które podkreśla kobiecą sylwetkę, wąską talię czy ładny biust. Seksapilu dodaje ładna biżuteria, bransoletka podkreślająca szczupły nadgarstek, czy wisiorek dotykający piersi. Usta warto podkreślić czerwoną szminką, a rzęsy wydłużającym tuszem. Kości policzkowe można zaznaczyć różem, dzięki czemu twarz nabierze blasku. Bardzo istotne jest, aby nie przesadzać z ilością kosmetyków, ponieważ zamiast efektu seksapilu, może wywołać to coś zupełnie przeciwnego. Warto skropić się nutką ulubionych, zmysłowych perfum, założyć szpilki i spódniczkę. Osoby z seksapilem nie kryją się pod obszernymi swetrami, eksponują sylwetkę, podkreślają jej walory. I wcale nie chodzi o to, że sylwetka musi być nienaganna, liczy się raczej samoakceptacja i duma z własnego ciała.

Seksapil nie jest zależny od pięknej sylwetki czy namiętnych ust. Często na pierwszy rzut oka, mało atrakcyjna kobieta przyciąga gromadę mężczyzn. Ma mały biust, wystający brzuszek, a jednak to za nią, a nie za długonogą koleżanką oglądają się mężczyźni. Wynika to z tego, że to ona ma w sobie ten magnetyzm, jest pewna siebie, swoje wartości. Jest szczera, śmieje się głośno i radośnie. Cała jest chodzącym seksapilem. Seksapil wpływa na łatwość nawiązywania nowych kontaktów, jest bardzo ważny początkowych etapach zawierania przyjaźni i miłości. Można powiedzieć, że seksapil to harmonia psychiki i ciała

Aktualna sytuacja na świecie związana z pandemią Covid-19 wymusza na obywatelach stosowanie wielu środków ochrony osobistej, do których zaliczamy m.in. rękawice jednorazowe, żele antybakteryjne na bazie alkoholu czy maseczki ochronne na twarz. Te ostatnie występują jako produkt jednokrotnego użytku, który po ściągnięciu nadaje się jedynie do utylizacji – ale również jako maseczka wielokrotnego użycia, z której możemy korzystać dłużej. Bez względu na to, którym rodzajem maseczek się posiłkujemy – kluczowy dla naszego bezpieczeństwa jest sposób, w jaki je zakładamy, nosimy oraz zdejmujemy.

Maseczki wielorazowe

Pomysł użytkowania maseczek wielorazowego użytku powstał w związku z zaistniałym w ostatnich tygodniach problemem z dostępnością masek jednorazowych – brakowało ich nawet w szpitalach, karetkach pogotowia i ośrodkach, gdzie udzielana jest pomoc osobom chorym. Potrzeba matką wynalazku – jak głosi popularne przysłowie, więc skoro gotowe środki ochrony osobistej dostępne na rynku powinniśmy pozostawić dla medyków, aby mogli skutecznie pomagać w czasach koronawirusa, prywatnie możemy korzystać z  maseczek wielorazowych na twarz.  Można  zakupić je już od 10zł w wielu ciekawych wzorach w sklepie SiSi.pl lub dostać gratis przy dowolnym zakupie za kwotę min. 99zł.

Skuteczność takiego okrycia dla ust i nosa jest porównywalna ze skutecznością maski jednorazowego użytku. Ważne jest, aby stworzyć barierę dla wirusa, i utrudnić mu przenikanie do naszego organizmu w najpowszechniejszy sposób, czyli drogą kropelkową. Koronawirus przenosi się również przez dotknięcie skażonej nim powierzchni i przetransportowanie zarazków do nosa czy ust, tak więc stworzenie mechanicznej osłony przed przypadkowym przeniesieniem wirusa jest z pewnością dobrą drogą ochrony. Z uwagi na fakt, że nie wiemy jeszcze, jak długo potrwa walka z epidemią, stosowanie masek wielorazowych może okazać się doskonałym sposobem na pomoc służbie zdrowia (wszak w obrocie pozostanie więcej maseczek jednorazowych, potrzebnych medykom), a także na ochronę środowiska przed kolejnymi tonami zużytych masek jednokrotnego użytku.

Jak korzystać z maseczek wielorazowego użytku?

Jak powszechnie wiadomo, maseczka mająca bezpośredni kontakt z wydzielanym przez nas wilgotnym powietrzem i czynnikami zewnętrznymi, które osiadają na niej przez wykonywane wdechy, powinna być regularnie wymieniana na czystą. Właściwym wskaźnikiem, który określa, czy już należy dokonać wymiany, jest stopień wilgotności maseczki – jeśli czujemy, że zaczyna się robić wilgotna, powinniśmy ją zdjąć i założyć inną.

Bezpieczne zdejmowanie maseczki polega na schwyceniu jej oburącz za troczki w taki sposób, aby nie dotykać rękoma warstwy zewnętrznej, i umieszczeniu jej we wcześniej przygotowanym woreczku foliowym. Taki pakunek należy szczelnie zamknąć, np. przez zawiązanie, i spakowaną maskę przechowywać w nim do momentu prania.

Przed rozpoczęciem prania należy założyć jednorazowe rękawiczki, a następnie delikatnie wytrząsnąć zawartość woreczków do bębna pralki tak, aby nie dotykać ich rękoma, i nastawić program dedykowany dla ubrań bawełnianych. Ważne, żeby temperatura prania wynosiła minimum 60 stopni Celsjusza, a sam program nie był krótszy niż 45 minut, ponieważ w tych warunkach giną wirusy niebezpieczne dla zdrowia. Nie powinniśmy prać maseczek z innymi rzeczami, np. ubraniami, ręcznikami czy bielizną. Po zakończeniu cyklu należy rozwiesić je do wysuszenia, po czym wyprasować żelazkiem nastawionym na maksymalny zakres temperatury.

Maseczki przechowujemy w czystym miejscu do czasu kolejnego użycia. Warto mieć kilkanaście takich masek, aby móc regularnie je wymieniać i mieć dostęp do kolejnych, gdy część jest już użyta lub schnie po praniu.

Teoretycznie istnieje także możliwość dezynfekowania maseczek wielorazowych z pomocą środka antybakteryjnego w sprayu o wysokiej zawartości alkoholu – w takim wypadku maska powinna być spryskana obficie i pozostawiona do wyschnięcia. Bardziej higieniczne wydaje się jednak pranie w wysokiej temperaturze połączone z prasowaniem, i takie rozwiązanie rekomendujemy.

 

 

Długie, krótkie, grube, cienkie, w fantazyjnych kolorach i imitujące prawdziwe penisy. Wibratory – bo właśnie o nich mowa – mogą stać się prawdziwym źródłem przyjemności nie tylko dla samej kobiety. Coraz więcej par decyduje się wprowadzić je do swojej sypialni, zapewniając sobie nieznane dotąd doznania. Niezależnie jednak od tego, czy z wibratora zamierzamy korzystać solo, czy też chcemy nim bawić się z partnerem, warto wiedzieć, co przygotowali dla nas producenci, a także gdzie wibrator można kupić.

Wibrator dobrany do preferowanej stymulacji

Znaczna część kobiet zdecydowanie bardziej woli stymulację łechtaczkową aniżeli pochwową. To właśnie pieszczenie łechtaczki dostarcza im największej przyjemności. Producenci gadżetów erotycznych doskonale o tym wiedzą. To właśnie dlatego w ich ofercie znajdują się między innymi wibratory łechtaczkowe, które każdą przedstawicielkę płci pięknej doprowadzą na sam szczyt rozkoszy. Takie wibratory charakteryzują się niewielkimi rozmiarami. Wykonane są tak, aby naprawdę wygodnie leżały w dłoni, co przekłada się na komfort podczas użytkowania.

Panie, które wolą jednak stymulację pochwową bądź chcą się do niej przekonać, powinni postawić na klasyczny wibrator przeznaczony do stymulacji pochwy. Po czym poznać takie wibratory? Przede wszystkim po długości, która jest znacznie większa niż w przypadku malutkich wibratorów łechtaczkowych.

Prawdziwym hitem wśród wibratorów są te przeznaczone do stymulacji punktu G. To słynne miejsce zlokalizowane jest – w zależności od kobiety – około dwa i pół do pięciu centymetrów od wejścia do pochwy. Wibratory przeznaczone do jego stymulacji są specjalnie wyprofilowane. Dzięki temu bez trudu można nimi dotrzeć do niego niezwykłego miejsca gwarantujące nieznane dotąd doznania.

Największe emocje wzbudzają chyba wibratory analne. Nie trudno się domyśleć, do stymulacji której części ciała są przeznaczone. Takie wibratory są stosunkowo wąskie, ale ich cechą charakterystyczną jest szeroka nasada. Dzięki temu nie ryzyka, że wibrator „wpadnie” zbyt głęboko, kiedy oddamy się w pełni przyjemności.

Siła wibracji

Wibrator – jak sama nazwa wskazuje – generuje wibracje. To właśnie one są źródłem przyjemności. Wybierając model odpowiedni dla siebie, warto zastanowić się nad tym, jak mocną stymulację lubimy. Kobiety stawiające na intensywne doznania i mocny seks z pewnością będą usatysfakcjonowane tymi wibratorami, które pracują mocno. Panie stawiające na pieszczoty w wersji soft postawią raczej na delikatne wibracje. Warto pamiętać, że wiele dostępnych obecnie modeli posiada stopniowaną siłę wibracji. Oznacza to, że w jednym wibratorze „zamknięto” wibracje o różnej intensywności, a tylko od użytkownika zależy, na który stopień się zdecyduje.

Co z materiałem?

Wibratory różnią się między sobą, jeśli chodzi o materiał, z którego je wykonano. Chętnie wybierane są te silikonowe. Polecamy je przede wszystkim dlatego, że są bardzo miłe w dotyku. Te wykonane z twardego plastiku gwarantują natomiast intensywniejsze doznania. Znacznie mocniej przenoszą one bowiem drgania. Panie, którym zależy na tym, aby ich erotyczny gadżet pracował możliwie jak najciszej powinny postawić na wibrator z silikonu. Niezależnie od tego, jaki wybierzemy, należy pamiętać o jednym: wibrator musi być dla nas bezpieczny. Dlatego sięgać należy tylko po wibratory wykonane z bezpiecznych materiałów, które dopuszczono do kontaktu z ciałem.

Gdzie kupić wibrator?

Wibratory dostępne są w sklepach erotycznych. Wiele osób nie ma jednak ochoty na wizytę w stacjonarnym sklepie z tego rodzaju asortymentem. Nie ma w tym nic dziwnego. Spotkanie sąsiada, szefa czy współpracownika z pewnością wprawiłoby w zakłopotanie obie strony. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem wydaje się być zakup przez Internet. Dyskretnie zapakowana paczka, szybka dostawa i pełna anonimowość to zalety kupowania wibratora w sieci.

Wibrator to zabawka erotyczna, po którą warto sięgnąć. Pozwoli odkryć nieznane dotąd pokłady przyjemności. W szerokiej ofercie każda kobieta znajdzie taki model, który idealnie wpisze się w jej potrzeby.

 

Mimo fakt, że seks analny to wciąż kontrowersyjny sposób okazywania sobie uczuć, to jednak spora ilość par go praktykuje. Chęć spróbowania czegoś nowego oraz pójścia krok dalej jest bardzo duża. Na rynku bez problemu możemy spotkać gadżety, które zwiększą doznania oraz takie, z których z pewnością chętnie skorzystają początkujący.

Najważniejsza rzecz w seksie analnym to rozluźnienie. Bez tego stosunek będzie albo bardzo bolesny, albo w ogóle się nie odbędzie. Co zatem warto zrobić przed przejściem do rzeczy? Przede wszystkim obie strony muszą chcieć to zrobić. Przed rozpoczęciem kontaktu z anusem partnera czy partnerki należy porozmawiać o tym, czy w ogóle tego chce. Kiedy obie strony wyrażą chęć takiego stosunku, należy przejść do podniecającej oraz bardzo długiej gry wstępnej. Podczas pieszczot nie możemy zapomnieć o okolicach pupy, jednak nie skupiajmy się jedynie na niej. Mokre pocałunki, stymulowanie prostaty czy zmysłowy masaż zewnętrznych okolic odbytu z wykorzystaniem lubrykanta sprawi, że późniejszy stosunek będzie łatwiejszy oraz znacznie bardziej podniecający. Jednak zakup, jakich gadżetów warto rozważyć? Zapraszmy do lektury artykułu, a poźniej na zakupy w zabawek analnych w SiSi.pl!

Korki analne

To jedne z najlepszych gadżetów stosowanych podczas seksu analnego. Możemy się także spotkać z nazwą zatyczki analne. Są one produkowane ze stali nierdzewnej, silikonu medycznego czy innych materiałów, które nie reagują z ludzkimi wydzielinami. Mały rozmiar, kształt wrzeciona oraz szerokie zabezpieczanie, które zabezpieczają, przed zbyt głęboką penetracją sprawiają, że zabawa jest bardzo przyjemna. Na rynku mamy dostępne przeróżne modele, nawet takie, które na swoim końcu mają lisi ogon. Zadaniem takiego przedmiotu jest delikatne, stopniowe poszerzenie anusa przed stosunkiem.

Analne dildo

Kolejnym ciekawym gadżetem może być dildo. Jest to niewibrujący, wyprofilowany stymulator. Przed zakupem powinniśmy wybrać odpowiedni rozmiar, bazując na naszych możliwościach i potrzebach. Dla początkujących możemy polecić wąskie oraz mniejsze modele. Większość zabawek tego typu ma kształt wydłużonego wrzeciona, przez co ich włożenie do odbytu jest znacznie prostsze. Na końcu będziemy mogli znaleźć szeroką podstawkę albo inne rozwiązanie, dzięki któremu wessanie dildo jest niemożliwe. Jest to bardziej zaawansowany gadżet niż jego poprzednik, gdyż możemy zdecydować o głębokości oraz tempie pchnięć.

Koraliki analne

Niezwykle popularny gadżet, który możemy spotkać w interesujących kształtach oraz zabawnych kolorach. Jest to rząd paciorków, które są połączone elastycznymi spojeniami. Większość takich produktów ma kształt wyrafinowanego dildo. Dzięki temu, że są wykonywane z silikonu medycznego, zapewniają użytkownikom delikatny, przyjemny oraz miękki dotyk.

Wibratory analne

Podczas seksu analnego powinno się wykorzystywać jedynie zabawki, które są do niego przeznaczone. Dlaczego? Klasyczne nie spełniają kilku wymogów, przez co możemy sobie nimi zrobić krzywdę. Kształt, długość czy podstawa, wszystko to ma bardzo duże znaczenie. W związku z tym wibrator analny nie może być za długi, mieć wąskiej podstawy czy nie być wyposażonym w ułatwiający penetrację czubek.

Analne wibratory dla panów

Od zwykłych zabawek różnią się tym, że są one wyprofilowane w taki sposób, aby podczas penetracji stymulowały prostatę. Większość panów, którzy zwalczyli temat tabu i zdecydowali się na takie zabawy, mówi, że są one niezwykle przyjemne. Na rynku spotkamy wiele modeli dla panów, także dobranie idealnego nie będzie wielkim problemem. Jest to jednak zabawka dla dość doświadczonych par heteroseksualnych, jednak ich popularność wśród homoseksualistów jest bardzo duża. Kiedy mamy do czynienia z parą hetero, kobieta zakłada specjalną uprząż tak, aby po założeniu na nią dildo mogła uprawiać seks analny ze swoim partnerem.

Seks analny to bardzo ciekawe urozmaicenie w łóżku. Może przynieść wiele świeżości oraz ciekawych doznań. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie oraz wzajemnym szanowaniu siebie. Na wszystko muszą się zgodzić obie strony, a stosunek musi być bezpieczny.

 

Mówi się, że zadbana kobieta to piękna kobieta. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, a jego słuszność potwierdzają badania psychologiczne i mężczyźni. Jest taki dzień w roku, w którym chcemy o siebie zadbać w sposób szczególny – walentynki. Robimy wtedy specjalny makijaż, zakładamy odświętną sukienkę i ze szczególną uwagą wybieramy bieliznę. Najczęściej czerwoną, bo w wyjątkowy sposób działa ona na mężczyzn. Dlaczego tak jest i co oznacza czerwona bielizna?

Co oznacza czerwona bielizna?

Kiedy chcemy wyglądać elegancko i seksownie zarazem, malujemy usta na czerwono, zakładamy czerwoną sukienkę albo wybieramy czerwoną bieliznę. Co więcej również mężczyźni jako najseksowniejszy wskazują właśnie kolor czerwony. Nic dziwnego, barwa ta uchodzi za symbol życia, silnych emocji, namiętności, a także pewności siebie i odwagi. Kobieta w ognistej bieliźnie wysyła partnerowi sygnał, że jest świadoma swoje seksualności i gotowa na to, by przeżyć przygodę. Wybór czerwonej bielizny jako prezentu na walentynki – dla obojga partnerów – jest więc strzałem w dziesiątkę. My czujemy się w niej jak boginie miłości, a panów przyprawiamy o szybsze bicie serca.

Jak czerwona bielizna działa na mężczyzn?

 

Panowie najczęściej wskazują czerwony jako kolor, w którym wyobrażają sobie kobietę w bieliźnie. Jak się bowiem okazuje, mężczyźni nie są najlepsi w rozpoznawaniu odcieniu różnych barw, ale są bardzo wrażliwi na niektóre z nich. Zwłaszcza ognistą czerwień, która działa na nich jak afrodyzjak. Dwójka amerykańskich psychologów: Andrew Elliot i Daniela Niesta przeprowadzili badania, dzięki którym potwierdzili tę tezę. Ułożyli ankietę, w której pytali między innymi o to, którą z kobiet oceniają jako najatrakcyjniejszą i najseksowniejszą. Większość ankietowanych wskazywało właśnie panie ubrane na czerwono. Z kolei inne kolory uznawali za mniej pociągające. Jeśli więc w ten sposób oddziałują czerwone ubrania, to z pewnością ognista bielizna rzuci partnera na kolana. To w końcu najbardziej pociągająca część naszej garderoby.

Ładna bielizna równa się udane życie seksualne?

 

Czerwona bielizna na walentynki jest z pewnością świetnym pomysłem na podkręcenie temperatury w związku. Pamiętajmy jednak o odpowiednim rozmiarze i kroju. Za mały stanik, który nieestetycznie się odcina nie zadziała jak afrodyzjak, a raczej wprost przeciwnie. Podobnie z dolnymi częściami bieliźnianej garderoby. Nie każdy krój majtek jest odpowiedni dla wszystkich typów sylwetki. Pięknie wyrzeźbione pośladki eksponujmy stringami i wyciętymi figami, ale nie zapominajmy, że nawet dobrej jakości bawełniane majtki, które pięknie przylegają do pośladków – są seksowne i działają pobudzająco na mężczyzn.

Czerwona bielizna na walentynki może też być nieco bardziej wyszukana. Uzupełnijmy ją czarnymi pończochami z uwodzicielskim szwem z stylu albo postawmy na dopasowane, koronkowe body. Takie rozwiązania z pewnością rozpalą partnera do czerwoności. A kiedy już poszerzymy Nasą garderobą o kobiece fatałaszki, pamiętajmy o nich również przy innych okazjach, żeby rozbudzony w walentynki ogień prędko nie przygasł.

A co jeśli finału walentynek nie planujemy w sypialni, a wieczór spędzamy na niewinnej randce? Wtedy również warto mieć na sobie seksowny komplet. To, co pod ubraniami dodaje nam pewności siebie tak samo jak obcasy czy makijaż. W dobrze dobranym, koronkowym staniku będziemy się czuły jak milion dolarów, nawet jeśli nikomu go nie pokażemy. Piękna bielizna powinna być jedną z tych drobnych rzeczy, które robimy po to, żeby poczuć się lepiej. Niezależnie więc od tego, czy na walentynkową randkę wybieramy się ze stałym partnerem czy z kimś nowo poznanym, warto mieć na sobie seksowną, czerwoną bieliznę.

 

Czerwona bielizna na walentynki i nie tylko

Seksapil podkreślajmy nie tylko od święta, ale i na co dzień. Nawet jeśli dress code w pracy wymaga od nas eleganckiego i skromnego stroju, możemy założyć pod ubrania piękną bieliznę, która – choć niewidoczna – dodaje pewności siebie. Co więcej, dobrze dobrany komplet podkreśla figurę i uwypukla atuty kobiecej sylwetki. Nic więc dziwnego, że tak wiele dziewczyn kupuje seksowną, czerwoną bieliznę nie z myślą o swoim partnerze, ale o sobie. Przy kompletowaniu codziennych stylizacji pamiętajmy jednak o dostosowaniu koloru bielizny do pozostałych elementów garderoby. Co prawda seksowny czarny stanik prześwitujący spod białej bluzki wygląda kusząco, ale już czerwone figi spod białych spodni zdecydowanie nie. Nie ma za to żadnych przeszkód, żebyśmy czerwoną bieliznę zakładały pod ubrania w ciemnych kolorach i cieszyły się jej wpływem na samopoczucie.

Zima nadchodzi nieubłaganie. Stajemy się coraz bardziej zmęczeni i senni. Co zrobić, aby ożywić długie wieczory i rozpalić w nas wewnętrzne erotyczne żądze?

Odkryjmy gry erotyczne!

Gry erotyczne to idealny sposób na urozmaicenie gry wstępnej. Kiedy czujemy, że do naszego łóżka zakrada się nuda, kiedy brakuje nam energii na wymyślanie erotycznych igraszek, warto skorzystać z tej, jakże niezawodnej metody. Gry erotyczne potrafią pobudzić zmysły i odkryć w sobie dawno skrywane żądze. Pozwalają otworzyć się na partnera i przełamać bariery. Poprzez zabawę umożliwiają wzniesienie się na wyżyny rozkoszy i osiągnięcie pełnej satysfakcji z seksu. Na rynku istnieje ogromny wybór gier, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Dla kogo?

Gry erotyczne przeznaczone są dla par, które pragną urozmaicić swoje życie erotyczne. Nie chodzi tutaj tylko o rutynę, która z biegiem czasu zakrada się do związku. To także rozrywka dla osób poszukujących nowych, ciekawych doznań. Dla osób, które są obdarzone pewną dozą nieśmiałości i częstokroć wstydzą się mówić wprost o swoich marzeniach i seksualnych pragnieniach, które obawiają się wyjść poza utarte schematy… W końcu dla osób, które chciałyby dokonać w łóżku czegoś nowego, ale brakuje im pomysłów. To wspaniała zabawa dla tych, którzy chcą się wznieść na wyżyny miłości i poszukują ku temu inspiracji.

Jak to działa?

Gry erotyczne to zestawy instrumentów, które pobudzają nasze zmysły i zachęcają do zabawy. Mogą to być karty do gry z zapisanymi zadaniami do wykonania czy kostki z wymalowanymi pozycjami seksualnymi oraz miejscami, w których partnerzy powinni oddać się bezkresnej rozkoszy. Mogą to być rzutki z wypisanymi na polach poleceniami do wykonania oraz gry planszowe, podczas których przegrywający zdejmuje z siebie kolejne części garderoby… To także zestawy kajdanek, piór, pejczy, wibratorów, które umożliwiają odkrycie przyjemności z dominacji i uległości. Wystarczy kupić odpowiedni dla siebie zestaw i oddać się magii miłości i erotycznego uniesienia. Gry pozwalają wyjść poza utarte schematy, rozbudzają drzemiące w nas pokłady energii, przełamują bariery. To sposób na wzniesienie się na wyżyny miłości poprzez frywolną zabawę.

Czy to pomoże?

Gry erotyczne z pewnością pomogą parom, które chcą wnieść powiew świeżej energii do swojej sypialni. Pomagają przełamać bariery i uczą otwarcie mówić o swoich pragnieniach. Pomagają odkryć to, co w nas jeszcze nieodkryte. Dzięki grom erotycznym uczestnicy mają szansę nauczyć się wiele o pragnieniach swoich i drugiej połówki.

Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, jaki seksualny demon w nas drzemie. Zamykając się w utartych schematach, przekonani, że są rzeczy, których nie wypada robić, popadamy w rutynę – a to jest potężny wróg związku! Gry erotyczne powalają otworzyć się, poznać każdy kawałek ciała swojego partnera, centymetr po centymetrze. Pozwalają uświadomić sobie, że każdy ma prawo wznieść się na wyżyny seksualnych doznań! Ten dreszczyk emocji, jaki towarzyszy każdemu zadaniu uświadamia nas, że długie zimowe wieczory mogą stać się wspaniałe i doprowadzić nas na szczyt rozkoszy. Gry erotyczne sprawią, że partnerzy będą tylko czekać, aż zapadnie kolejny zimowy zmierzch, by odkrywać z entuzjazmem siebie na nowo.

 

Nasutniki do niedawna kojarzyły się z erotycznymi występami tancerek. Dziś to najnowszy krzyk mody.

Nasutniki – co to takiego?

To nakładki na sutki zasłaniające tę najbardziej intymną ich część. Pozwalają eksponować kobiece piersi nie wywołując jednocześnie zgorszenia. Na rynku spotykamy bardzo duży wybór nasutników o różnych kolorach i kształtach – w zależności od ich przeznaczenia.

Nasutniki – dla kogo?

Nasutniki zdobyły popularność w latach 20. XX wieku. Wykorzystywane były przez tancerki zajmujące się burleską. Obecnie nasutniki zdobyły popularność jako intymny dodatek idealnie sprawdzający się przy miłosnych igraszkach, ale nie tylko.

Na codzień nasutniki bywają wykorzystywane jako element garderoby idealnie sprawdzający się przy ubiorze, do którego zwykły biustonosz po prostu nie pasuje. Sukienki czy bluzeczki z odkrytymi plecami, kombinezony – to części garderoby, z którymi nasutniki komponują się idealnie. Lubiane również przez kobiety zajmujące się sportem – chronią sutki przed otarciami. Takie nasutniki można kupić niemalże w każdym sklepie bieliźniarskim.

Coraz większą popularność zyskują sobie wśród amatorek opalania topless. Pozwalają pięknie opalić piersi bez eksponowania sutków, a – co za tym idzie – bez oskarżeń o gorszenie pozostałych plażowiczów. Nasutniki w połączeniu z majteczkami tworzą strój plażowy określany jako stikini.

Nasutniki bywają również wykorzystywane przez uczestniczki wszelkiego rodzaju parad i protestów topless. Umożliwiają eksponowanie piersi bez łamania jednocześnie prawa.

No i w końcu – jest to ważny element gry erotycznej…

Nasutniki w erotyce

Każda kobieta, bez względu na staż w związku, pragnie być pożądana, pragnie elektryzować i uwodzić. Nasutniki świetnie sprawdzają się w tej roli. Pozwalają rozbudzić zmysły partnera, rozpalić go do czerwoności… Zakrywając tę najbardziej intymną część piersi wywołują podnietę, sprawiają, że pragnie on więcej i więcej! W sypialni sprawdzają się idealnie nasutniki z frędzelkami, piórkami, kwiatuszkami, które partner może delikatnie podgryzać podczas gry wstępnej. Mężczyźni są wzrokowcami, równie entuzjastycznie podchodzą zatem do nasutników z różnego rodzaju koronkami, zdobieniami, kamyczkami – obserwują jednocześnie pragnąc uchylić rąbka skrywanej za nimi kobiecej tajemnicy. Ciekawe kształty nasutników (serduszka, usta, czaszki) również rozpalają zmysły i pozwalają partnerowi puścić wodze fantazji!

Dla każdego coś pięknego

Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie model najbardziej dla siebie odpowiedni. W zależności od przeznaczenia – można nabyć nasutniki proste, w naturalnych barwach (idealne jako część garderoby ubierana pod sukienkę) lub bardziej wymyślne, wykorzystywane w grach erotycznych. Bez względu na to, w jakim celu chcemy je użyć, warto zainwestować w produkty dobrej jakości, których klej nie uczula i nie pozostawia śladów oraz takie, które będą nam służyły wielokrotnie. Zakup nasutników z pewnego źródła to gwarancja satysfakcji pod każdym względem.

 

22 listopada 2019 | Kategoria: Bielizna i dodatki warte grzechu...

Brak komentarzy

 

 

Magia świąt w kuszącym wydaniu

Kobieta jest niczym kameleon. Potrafi się ona dopasować do wszelkich okazji czy też okoliczności świątecznych. Płeć piękna uwielbia przebieranki oraz różnorodne stylizacje. A co najważniejsze? Wszystko z myślą o mężczyznach.. Kobiety zawsze chciały i dalej pragną być cenione i adorowane. Każdy dżentelmen lubi, gdy jego połówka stara się nadać wieczorom pikantnego przebiegu akcji. W okresie zimowym z reguły jest więcej czasu na odrobinę zabawy niż latem. Wówczas można zadbać o różnorodność w ubiorze.

Zimową porą bardzo popularnym kostiumem erotycznym jest przebranie mikołajki. Pani Mikołaj jest symbolem świątecznym i stroje związane z jej postacią mogą przybierać najróżniejsze formy. Możliwe jest również wyszczególnienie dodatków do mikołajkowego klimatu. Popularne są długie podkolanówki w motyw pasków. Królują na nich kolory czerwieni, bieli oraz błękitu. Również rajstopy z motywem śnieżynek zdobywają serca wielbicielek. Odważniejszą opcją są kabaretki, które pasują do każdego stroju. Wzbudzają one żądze oraz potęgują namiętność. Dodatkowymi akcesoriami są krótkie bądź długie mikołajkowe rękawiczki, przyozdobione białym futerkiem. Dodatki są niezwykle ważnym elementem oraz uzupełnieniem całości. Dbałość o każdy szczegół, zapewni kwintesencję efektu końcowego.

Wybierz swój strój Mikołajki w SiSi.pl

W zależności od upodobań oraz figury, można wybrać docelowy strój świąteczny. Są takie, które zakrywają więcej lub też mniej ciała. Można wyróżnić wersje w formie gorsetów, sukienek oraz spódniczek.

Gorsety są bardzo seksowną formą przebieranek. Podkreślają one mocno figurę, talię oraz dodatkowo maskują drobne niedoskonałości. Można je śmiało połączyć z pasem do pończoch oraz pończochami. Nogi zostają optycznie wyszczuplone i stają się bardzo ponętne.

Sukienki są bardziej alternatywnym wariantem. Są one przeznaczone dla pań w różnych rozmiarach. Bardzo ładnie tuszują mankamenty urody i uwydatniają wszelkie zalety. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Mogą one być rozkloszowane lub obciślejsze. Są one często ozdabiane czarnym pasem z klamrą, pomponami, wstążkami, kokardkami oraz ozdobnym białym futerkiem. Wówczas gwarantowane są najbardziej gwałtowne ocieplenia w nawet najbardziej srogą zimę.

Spódniczki mikołajkowe są w istocie krótkie, ale tajemnicze. Zasłaniają one tyle, aby nie pokazać zbyt wiele. Komplety mogą być dwu lub trzy-częściowe. Z reguły górę stanowią obcisłe topy lub lekko usztywniane biustonosze. Subtelne i delikatne sznurowania dodają magicznego uroku oraz dyskrecji. Seksowny strój Pani Mikołaj jest wersją ponadczasową. Nie ma przeszkód, aby był on wykorzystywany przez cały okres zimowo-świąteczny oraz każdego roku. Może się on stać nową tradycją w sypialni. Każde wydanie erotycznego przebrania warto przyozdobić świąteczną czapeczką. Jedyne co jest potrzebne, to chęć poniesienia się fantazji. Świąteczny klimat jest na tyle wyjątkowym okresem, że warto go szczególnie celebrować we dwoje..

 

Wszelka bielizna oraz przebrania Pani Mikołaj są wykonywane z najlepszej jakości materiałów. Sposób jej wytworzenia spełnia najwyższe standardy, aby w pełni usatysfakcjonować klienta. Strój Pani Mikołaj może posłużyć również jako wyjątkowy prezent od partnera. Co najważniejsze, prezent ten jest praktyczny.. i zadowalający dla obojga.

 

Nosząc rozmiar XL możesz znaleźć komfortową, seksowną bieliznę!

Panie o pełnych kształtach, świadome swojej kobiecości, wybierają najczęściej bieliznę, która w największym stopniu powinna ukrywać niedoskonałości sylwetki. Obudowane biustonosze o miękkich miseczkach, spłaszczających biust, figi z wysokim stanem, najczęściej z elastycznego materiału, pozwalającego schować krągłości… Zdarza się, że przedmiotem zainteresowania tęższych pań jest również oferta gorsetów wyszczuplających. Pełniejsze kształty nie muszą być jednak ukrywane. Najpiękniej wyglądamy wtedy, gdy lubimy swoje ciało i jesteśmy pewne siebie. Znajdź bieliznę, która wyeksponuje Twoje atuty, a nie skupia się na ukrywaniu mankamentów.

Bielizna w rozmiarze XL – modnie i stylowo

Czy Twoim zdaniem bielizna od rozmiaru XL powinna skupiać się wyłącznie na podtrzymaniu ciężaru i usztywnieniu krągłości, które lubią przybierać nieodpowiedni kształt pod ubraniem? Nic bardziej mylnego. Poza funkcją użytkową, której znaczenia nie należy umniejszać, bielizna dla kobiet o pełnych kształtach powinna zachwycać nowoczesnym stylem oraz znakomitą jakością materiału. Gustowne koronki, kolorowe zdobienia, modne ramiączka nie są zarezerwowane dla szczupłych. Wystarczy, że zaakceptujesz swoje ciało. Wybieraj bieliznę, która nie tylko znakomicie ukształtuje Twoje ciało, ale dzięki doskonałej jakości materiałom i wykonaniu wyeksponuje Twoje atuty kobiecości. Poczuj się atrakcyjna na co dzień i na specjalne okazje.

Poczuj się piękna w bieliźnie na wyjątkowe okazje

Kobiety w rozmiarze XL mogą być sexi. Jeśli jesteś świadoma swoich kształtów spraw, aby zostały one ubrane w wyjątkową, romantyczną lub seksowną bieliznę, która sprawdzi się podczas wieczoru we dwoje. Gustowna, nowocześnie zaprojektowana, znakomitej jakości bielizna dla pań o rozmiarze XL nie tylko zadba o Twój perfekcyjny wygląd, ale przede wszystkim wzmocni poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pozwól sobie na wyjątkową bieliznę, aby czuć się piękną i atrakcyjną. Wybieraj spośród dziesiątek niepowtarzalnych wzorów bielizny, gwarantującej wysoką jakość oraz zachwycający efekt wizualny. Gustowna bielizna w rozmiarze XL prezentuje się zachwycająco, eksponując kobiece kształty. Od Ciebie zależy, jaki model wybierzesz, aby poczuć się wyjątkowo i kobieco. Dzięki produktom najwyższej jakości zagwarantujesz sobie wygodę i znakomitą prezencję. Z pewnością zdążyłaś już zauważyć, że im wyższa jakość produktu, tym staranniejsze wykonanie. Wybierając bieliznę wysokiej jakości możesz być pewna jej optymalnego kształtu, który eksponuje zalety w przeciwieństwie do bielizny, która uwydatnia niedoskonałości. Wśród licznych, zróżnicowanych stylistyką modeli bielizny wybierz te, które odpowiadają Twojemu gustowi. Dobierając kolorystykę bielizny w rozmiarze XL zaufaj swojemu gustowi, karnacji oraz zwróć uwagę na ciemniejsze odcienie, które optycznie zmniejszają i wysmuklają sylwetkę. Pamiętaj o pionowych liniach, wpływających na wrażenie wydłużenia nóg, dotyczy to pończoch lub pasów do nich.

 

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.