Zabawki analne – przegląd gadżetów

 

Mimo fakt, że seks analny to wciąż kontrowersyjny sposób okazywania sobie uczuć, to jednak spora ilość par go praktykuje. Chęć spróbowania czegoś nowego oraz pójścia krok dalej jest bardzo duża. Na rynku bez problemu możemy spotkać gadżety, które zwiększą doznania oraz takie, z których z pewnością chętnie skorzystają początkujący.

Najważniejsza rzecz w seksie analnym to rozluźnienie. Bez tego stosunek będzie albo bardzo bolesny, albo w ogóle się nie odbędzie. Co zatem warto zrobić przed przejściem do rzeczy? Przede wszystkim obie strony muszą chcieć to zrobić. Przed rozpoczęciem kontaktu z anusem partnera czy partnerki należy porozmawiać o tym, czy w ogóle tego chce. Kiedy obie strony wyrażą chęć takiego stosunku, należy przejść do podniecającej oraz bardzo długiej gry wstępnej. Podczas pieszczot nie możemy zapomnieć o okolicach pupy, jednak nie skupiajmy się jedynie na niej. Mokre pocałunki, stymulowanie prostaty czy zmysłowy masaż zewnętrznych okolic odbytu z wykorzystaniem lubrykanta sprawi, że późniejszy stosunek będzie łatwiejszy oraz znacznie bardziej podniecający. Jednak zakup, jakich gadżetów warto rozważyć? Zapraszmy do lektury artykułu, a poźniej na zakupy w zabawek analnych w SiSi.pl!

Korki analne

To jedne z najlepszych gadżetów stosowanych podczas seksu analnego. Możemy się także spotkać z nazwą zatyczki analne. Są one produkowane ze stali nierdzewnej, silikonu medycznego czy innych materiałów, które nie reagują z ludzkimi wydzielinami. Mały rozmiar, kształt wrzeciona oraz szerokie zabezpieczanie, które zabezpieczają, przed zbyt głęboką penetracją sprawiają, że zabawa jest bardzo przyjemna. Na rynku mamy dostępne przeróżne modele, nawet takie, które na swoim końcu mają lisi ogon. Zadaniem takiego przedmiotu jest delikatne, stopniowe poszerzenie anusa przed stosunkiem.

Analne dildo

Kolejnym ciekawym gadżetem może być dildo. Jest to niewibrujący, wyprofilowany stymulator. Przed zakupem powinniśmy wybrać odpowiedni rozmiar, bazując na naszych możliwościach i potrzebach. Dla początkujących możemy polecić wąskie oraz mniejsze modele. Większość zabawek tego typu ma kształt wydłużonego wrzeciona, przez co ich włożenie do odbytu jest znacznie prostsze. Na końcu będziemy mogli znaleźć szeroką podstawkę albo inne rozwiązanie, dzięki któremu wessanie dildo jest niemożliwe. Jest to bardziej zaawansowany gadżet niż jego poprzednik, gdyż możemy zdecydować o głębokości oraz tempie pchnięć.

Koraliki analne

Niezwykle popularny gadżet, który możemy spotkać w interesujących kształtach oraz zabawnych kolorach. Jest to rząd paciorków, które są połączone elastycznymi spojeniami. Większość takich produktów ma kształt wyrafinowanego dildo. Dzięki temu, że są wykonywane z silikonu medycznego, zapewniają użytkownikom delikatny, przyjemny oraz miękki dotyk.

Wibratory analne

Podczas seksu analnego powinno się wykorzystywać jedynie zabawki, które są do niego przeznaczone. Dlaczego? Klasyczne nie spełniają kilku wymogów, przez co możemy sobie nimi zrobić krzywdę. Kształt, długość czy podstawa, wszystko to ma bardzo duże znaczenie. W związku z tym wibrator analny nie może być za długi, mieć wąskiej podstawy czy nie być wyposażonym w ułatwiający penetrację czubek.

Analne wibratory dla panów

Od zwykłych zabawek różnią się tym, że są one wyprofilowane w taki sposób, aby podczas penetracji stymulowały prostatę. Większość panów, którzy zwalczyli temat tabu i zdecydowali się na takie zabawy, mówi, że są one niezwykle przyjemne. Na rynku spotkamy wiele modeli dla panów, także dobranie idealnego nie będzie wielkim problemem. Jest to jednak zabawka dla dość doświadczonych par heteroseksualnych, jednak ich popularność wśród homoseksualistów jest bardzo duża. Kiedy mamy do czynienia z parą hetero, kobieta zakłada specjalną uprząż tak, aby po założeniu na nią dildo mogła uprawiać seks analny ze swoim partnerem.

Seks analny to bardzo ciekawe urozmaicenie w łóżku. Może przynieść wiele świeżości oraz ciekawych doznań. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie oraz wzajemnym szanowaniu siebie. Na wszystko muszą się zgodzić obie strony, a stosunek musi być bezpieczny.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.