HotBlog, czyli…?

 

„Gabriela Zapolska powiedziała kiedyś, że kobieta bez kokieterii jest jak kwiat bez woni. Kokietować i uwodzić można na wiele sposobów: spojrzeniem, zapachem, gestem, tonem głosu, a także strojem. Bez względu na to, czy kusicielka ma na sobie elegancki, wytworny komplet, czy odważny, wyuzdany kostium, to nie sam strój dodaje jej kobiecości, lecz jedynie ją podkreśla. Kobiecość ma bowiem więcej postaci niż przeciętna pani szpilek, a tej najbardziej grzesznej stronie kobiety poświęcony jest hotblog SiSi.pl.

Hotblog to nie jest zwykły blog – to miejsce pełne niegrzecznych zachcianek, ukrytych pragnień i skrywanych fantazji. Zapraszamy do krainy zmysłów i do naszego butiku!

Butik SiSi.pl – dajemy powody do grzechu…”

1 komentarz

  1. zaneta napisał(a)

    Czy jest jakas metoda przyciagania facetow jak sie pracuje w clubie z 15 dziewczynami??? jak mozna przyciagnac klientow do siebie?? ubiur odpada bo faceci nie patrza na twoj stroj jak stoi przed nim 15 dziewczyn a ma tylko jedna wybrac?? co trzeba zrobic zeby pieniadze zarobic??

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.