Bielizna z biżuterią

28 września 2012 | Kategoria: Bielizna i dodatki warte grzechu...

Brak komentarzy

Szyk i elegancja – to należy mieć na uwadze, przy wyborze seksownej bielizny. Dziś, emanujących elegancją halek czy kompletów bielizny jest mnóstwo. Lecz co najbardziej dodaje szyku i elegancji bieliźnie? Nic innego, jak skromna i delikatna biżuteria wszyta w bieliznę. Pozwala nam na zrezygnowanie z bransoletek, kolczyków i naszyjników w sypialni, które pomimo czarującego wyglądu  nie zawsze są wygodne.

 Bielizna połączona z biżuterią robi się coraz bardziej popularna w naszych sypialniach, ponieważ Panie chcą wyglądać nieziemsko dla swoich partnerów, chcą błyszczeć i być prawdziwym diamentem w ich ramionach. Ta bielizna to umożliwia i sprawia, że efekt jest niesamowity, a Panowie są wręcz zafascynowani takim widokiem.

Biżuteria może być  umieszczana w różnych miejscach na bieliźnie. Może służyć jedynie za dodatek lub jako główny element bielizny. Połyskujące kamyki
na ramiączkach, świetliste łańcuszki naszyte na dekolcie – to tylko niektóre z propozycji umiejscowienia biżuterii na m.in. seksownych halkach. Również stringi mogą być zmysłowe i czarujące dzięki biżuterii, która je ozdabia. Może ona znajdować się z przodu, po bokach, z tyłu oraz na „sznureczkach”.

Pasy do pończoch również są coraz to częściej zdobione elegancką biżuterią, tak jak i pończochy, które przyozdabiane choćby drobna połyskliwą dekoracją wydają się od razu być dużo bardziej luksusowe.

Pamiętajmy zatem, że prawdziwie elegancka bielizna powinna mieć „to coś”.
A może właśnie to biżuteria połączona z bielizną jest ”tym czymś”? Ta bardzo praktyczna i rozwiązująca zarazem problem doboru biżuterii bielizna jest godna polecenia!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.