Przebrania, które najbardziej podniecają mężczyzn

28 listopada 2014 | Kategoria: Bez kategorii

Brak komentarzy

Erotyczne przebrania to fetysze, które działają na mężczyzn i dodają odwagi kobietom. Widząc reakcję swojego kochanka czują się one bowiem atrakcyjne i podniecające. To także świetne rozwiązanie dla nieśmiałych pań. Nie są one tu do końca rozebrane, więc mogą poczuć się nieco pewniej w swoim ciele.

Na początek kilka przydatnych rad dla kobiet:

►Jeżeli krępujecie się kupić erotyczne przebranie osobiście, zaopatrzcie się w nie w jednym ze sklepów internetowych

►Przed igraszkami w tego typu bieliźnie nie zapomnijcie o depilacji bikini, nóg i pach

►Pamiętajcie, że takie przebrania powinny być nieco kiczowate dlatego nie próbujcie dopasować ich do waszego codziennego stylu ubierania się

►Przebrania erotyczne powinny być mocno dopasowane do figury dlatego nie przejmujcie się drobnymi niedoskonałościami Waszej sylwetki – Wasz kochanek na pewno będzie zachwycony Waszym widokiem! :)

Przebrania, które najbardziej podniecają mężczyzn to:

Uczennica 

Przebranie to kojarzy się panom z niewinnością i bezbronnością. Stój tego typu powinien składać się z białej, rozpinanej na guziki bluzki, krótkiej, kraciastej spódniczki oraz białych podkolanówek. Zabawy w takim przebraniu urozmaicić można akcesoriami takimi, jak linijka czy rózga, którymi partner może wymierzać nam klapsy.

Pielęgniarka 

Przebranie to budzi wśród mężczyzn skojarzenia zarazem z troskliwością i opieką, jak i wyuzdaniem. Żadna seksowna pielęgniarka nie może obyć się bez czepka oraz stetoskopu, przy pomocy którego przeprowadzi zmysłowe badanie partnera. Przebranie tego typu występuje w różnych konfiguracjach – mniej odważne panie zdecydować mogą się na krótką, obcisłą sukienkę, bardziej odważne w widoczną na zdjęciu ultrakrótką spódniczkę z podwiązkami i top odsłaniający biust.

 DUŻY WYBÓR KOSTIUMÓW ZNAJDZIECIE TU: przebrania SiSi.pl!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
  • (wymagane)
  • (required) (będzie ukryty)

SiSi.pl - tylko sexy i oryginalne modele. Seksowna bielizna erotyczna, ekskluzywna bielizna damska i męska, szpilki erotyczne, feromony, kostiumy i przebrania, bodystocking, pończochy, biżuteria Swarovski. Zamów w sklepie internetowym lub kup w Warszawie.