Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówmateriał:
w komplecie:
wiązanie:
cechy charakterystyczne:
zdobienie:
fiszbiny:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Gorsety

 

Gorset to popularny w ostatnim czasie rodzaj bielizny, którą zakładać można zarówno do sypialni, jak i nosić na co dzień. Wybierając ją, najważniejszą kwestią jest idealne dopasowanie go do sylwetki. Gorset nie powinien bowiem w żadnym miejscu odstawać czy zbyt mocno wrzynać się w ciało. Kupując go, pod uwagę wziąć należy także typ naszej sylwetki oraz to, co chcemy w niej podkreślić, a które z mankamentów ukryć.

Chcąc zaopatrzyć się w gorset, który noszony będzie na co dzień, najlepiej zdecydować się na wersję underbust usztywnianą przy pomocy metalowych, spiralnych fiszbin lub plastikowych fiszbin wysokiej jakości. Jeżeli zależy nam na osiągnięciu figury w kształcie klepsydry, wybierzmy gorset modelujący o mocnym wcięciu w talii. Warto jednak pamiętać, że aby osiągnąć znaczącą redukcję obwodu w talii, potrzeba sporo czasu i cierpliwości. Gorset oraz ciało przyzwyczaić muszą się bowiem do mocnego ucisku. W związku z tym, na początku nie należy wiązać go zbyt mocno.

Gdy gorset ma być elementem stroju na imprezę, warto wybrać model na metalowych lub plastikowych fiszbinach. Dobrze sprawdzą się tu modele zdobione koronką lub o nietypowych kolorach i wzorach. Gorset, który pełnić ma funkcję bielizny erotycznej powinien być natomiast lekki i dawać swobodę ruchu. Jako, że nie powinien być on zbyt mocno usztywniony, najlepiej zdecydować się na model z mniejszą ilością fiszbin. Aby ułatwić drugiej połówce rozpinanie tego typu bielizny, najlepiej kupić gorset zapinany na haftki lub wyposażony w zamek błyskawiczny.

Posiadaczki małego biustu postawić powinny na gorset typu underbust, dużego natomiast – gorset z miseczkami lub rozszerzonym panelem w okolicy biustu. Pod kątem swojej konstrukcji, gorsety podzielić można na underbust, czyli sięgające poniżej linii biustu oraz overbust, czyli zasłaniające go. Wśród gorsetów underbust wyróżnić można: underbust tradycyjny (zaczynający się na poziomie bioder i kończący pod biustem), underbustlongine (dłuższy typ underbusta, który najlepiej sprawdzi się u osób wyższych lub z dłuższym tułowiem) oraz waspie (krótki underbust z wciętymi bokami). Gorsety overbust podzielić można natomiast na modele tradycyjne pasujące do figury większości kobiet, modele krótkie dla osób niskich lub z krótkim tułowiem oraz długie na osób wysokich, z długim tułowiem i tych, które chcą ukryć fałdki na brzuchu i biodrach.

pokaż więcej
120 produktów znalezionych, w tym 42 dostępne w 24h!

Wybierz stronę   1 2

Wybierz stronę   1 2
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl