Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~


materiał:
cechy charakterystyczne:
zdobienie:
w komplecie:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Opaski na oczy i maski

 

Opaski na oczy to jeden z gadżetów, który można wykorzystać podczas niegrzecznych igraszek. Mogą być one wykonane z koronki, lateksu czy satyny oraz posiadać formę tradycyjnej opaski na gumce czy silikonowej taśmie lub szarfy zawiązywanej z tyłu głowy.

 

Opaski na oczy występują w najróżniejszych wersjach kolorystycznych – od klasycznej bieli i czerni, po róż oraz czerwień. Pokrywać mogą je motywy zwierzęce, dżety lub niegrzeczne napisy dodatkowo podnoszące temperaturę w sypialni. Alternatywę dla nich stanowi apaszka lub krawat.

 

Jak używać tego typu opaski? Po rozebraniu partnera i nałożeniu jej na oczy możemy przejść do delikatnych pieszczot typu gładzenie piórkiem. Później warto przejść do delikatnego kąsania czy lizania drugiej połówki. Najważniejsze, aby pieszczoty były nieprzewidywalne – element zaskoczenia stanowić będzie tu dodatkowy afrodyzjak. Do czerwoności rozgrzeje partnera także zmysłowe szeptanie mu do ucha, co zamierzamy z nim zrobić w następnej kolejności. Warto wypróbować również zmysłowego karmienia drugiej połówki ulubionymi owocami, bitą śmietaną czy szampanem. Można także przywiązać lub przykuć partnera do łóżka i przejąć stery nad igraszkami.

 

Podczas zabaw z opaską bardzo dobrze sprawdzi się na przykład pozycja, w której mężczyzna siada na brzegu łóżka, partnerka staje przed nim tyłem, siada mu na kolanach, pochyla się do przodu i porusza biodrami mając całkowitą kontrolę nad sytuacją. Inna propozycja: mężczyzna siada na łóżku z lekko ugiętymi nogami, kobieta siada na nim i stawia zgięte nogi obok bioder partnera, który pomaga jej je unosić w trakcie igraszek. W pozycji tej kochankowie mogą się swobodnie dotykać czy całować.

pokaż więcej
120 produktów znalezionych, w tym 42 dostępne w 24h!

Wybierz stronę   1 2
7heaven - A7760
(21) 19 zł

Wybierz stronę   1 2
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl