Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~


Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówcechy charakterystyczne:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Kozaki

 

Kozaki to buty, które sprawdzą się nie tylko w okresie jesienno-zimowym. Równie dobrze mogą nam one posłużyć jako element seksownej stylizacji do sypialni. Panie niskie i tęższe zdecydować powinny się na kozaki na mocnym koturnie lub obcasie z lekko wydłużonym czubkiem. Kończyć powinny się one około pięć centymetrów przed kolanem i być dopasowane do łydki. Jeżeli chodzi natomiast o ich odcień, to najlepiej prezentować będą się tu kolory maksymalnie zbliżone do barwy spodni, spódnicy czy rajstop.

 

U kobiet o pełnych kształtach, które są nieco wyższe, zasady są podobne, z tą różnicą, że pozwolić mogą one sobie na nieco wyższe cholewki, a kozaki mogą być odrobinę jaśniejsze od reszty stylizacji. Gdy kobieta o tego typu figurze ma smukłą łydkę, najlepiej prezentować będzie się w kozakach sięgających do jej połowy. Jeżeli natomiast jest ona masywniejsza, buty sięgać powinny pod kolano. Niskie i szczupłe panie dobrze prezentować będą się w kozakach przed kolano na małym obcasie lub koturnie. Sylwetkę wysokich i szczupłych kobiet zrównoważą natomiast buty na płaskim obcasie. Mogą być one zarówno dopasowane, jak i marszczone. Krótkie nogi skutecznie pomogą zatuszować kozaki na koturnie kończące się około pięć centymetrów przed kolanem, które nie zakrywają zwężenia nogi pod nim. Zbyt grube łydki pozwolą natomiast ukryć kozaki przed kolano, na grubym obcasie i w jednym kolorze. Gdy problemem jest duży rozmiar stopy, warto postawić na buty z zaokrąglonymi lub kwadratowymi noskami. Warto także, by miały one poprzeczny pasek z klamrą, który optycznie skróci stopę. Wysokość obcasów w kozakach przeznaczonych do sypialni przeważnie waha się od 10 do 15 centymetrów.

 

Jeżeli na co dzień nie nosimy tego typu obuwia, warto przed seksownym pokazem kilkukrotnie poćwiczyć poruszanie się w nim tak, by czuć się pewnie. Kolorystyka takich kozaków jest różna – od klasycznej czerni, przez biel, po róż. W większości przypadków produkowane są one ze skóry. Występują zarówno w wersji gładkiej, jednolitej, jak i z guzikami, sznurowaniami czy paseczkami z klamerkami.

pokaż więcej
66 produktów znalezionych, w tym 5 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1 2

Wybierz stronę   1 2
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl