Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~
Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówmateriał:
cechy charakterystyczne:
zdobienie:
w komplecie:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Zestawy i akcesoria BDSM

 

Pary, którym znudziły się tradycyjne igraszki w sypialni, zdecydować mogą się na ich urozmaicenie poprzez wprowadzenie zabaw przy użyciu zestawów i akcesoriów BDSM. Czym jest BDSM? Najprościej mówiąc, to upodobania, które mają na celu czerpanie satysfakcji z psychicznej lub fizycznej dominacji nad partnerem. Ich nazwa wywodzi się od słów Bondage and Discipline, czyli Wiązanie i Dyscyplina, Domination and Submission, co oznacza Dominację i uległość oraz Sadism and Masochizm, czyli Sadyzm i Masochizm. W trakcie tego typu praktyk, jeden z partnerów jest dominujący, drugi natomiast, uległy. Role można dowolnie zmieniać, w zależności od upodobań. Przed rozpoczęciem zabaw BDSM należy wraz z partnerem ustalić jakie pieszczoty oraz czynności są dla każdej ze stron podniecające, a które nie sprawiają przyjemności. Dobrym pomysłem jest także ustalenie słowa klucza, które będzie wypowiadane w momencie, gdy działania drugiej połówki będą zbyt bolesne lub nieprzyjemne.

Na rynku dostępny jest szereg różnego rodzaju zestawów i akcesoriów BDSM. Jednym z nich są zabawki służące do uruchamiania drugiej osoby, do których zalicza się między innymi kajdanki, liny, specjalne taśmy do bondage, smycze, pasy cnoty, obroże oraz kneble. Na początek warto wyposażyć się w miękkie, wykonane na przykład z satyny, kajdanki przy pomocy których można przykuć drugą połówkę do zagłówka łóżka, skrępować jej kostki czy unieruchomić ręce za plecami. Równie dobrze sprawdzą się tu te pokryte futerkiem. Popularne są także wszelkiego rodzaju zabawki służące do tak zwanego spankingu, czyli dawania klapsów. Spotkać można się tu między innymi z batami, pejczami oraz packami. Gadżety tego typu wykonane mogą być z różnego rodzaju materiałów – od skóry naturalnej i syntetycznej, przez gumę, silikon, plastik, na drewnianych kończąc.

Pikanterii zabawom w klimacie BDSM nadadzą także różnego rodzaju seksowne akcesoria, jak opaski na oczy, które spotęgują dodatkowo doznania w trakcie pieszczot czy podkreślające piersi nasutniki.

pokaż więcej
145 produktów znalezionych, w tym 50 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1 23

Wybierz stronę   1 23
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl