Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł

Peruki

 

Chcąc zaskoczyć partnera i w kilka chwil odmienić swój wygląd o sto osiemdziesiąt stopni, warto zaopatrzyć się w perukę. Na rynku dostępne są rozmaite produkty tego typu, dzięki czemu każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

 

Zdecydować można się na perukę z długimi lub krótkimi, kręconymi lub prostymi włosami o różnych kolorach – od blondu, przed rudy po czerń czy bardziej szalone, jak róż czy błękit. Może ona także posiadać grzywkę lub kucyki, które świetnie sprawdzą na przykład w stylizacji na niegrzeczną uczennicę. Gdy natomiast chcemy przeistoczyć się w seksowną gejszę, zdecydować możemy się na perukę z charakterystycznym kokiem lub zdobioną kwiatami. Tego typu dodatek stanowić będzie świetne uzupełnienie także innych, równie zmysłowych przebrań, jak piratka czy kocica.

 

Posiadaczki krótkich włosów nie powinny mieć większych problemów z jej założeniem. Panie, które mają długie włosy muszą natomiast poświęcić chwilę na opanowanie tej sztuki. Pasma należy najpierw podzielić na dwie części, a następnie upiąć po obu stronach głowy. Grzywkę najlepiej spiąć natomiast na czubku głowy przy pomocy wsuwek. Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w elastyczną siateczkę, która pozwoli na utrzymanie włosów i zabezpieczy przed wydostawaniem się ich końcówek na zewnątrz.

 

Perukę należy zawsze ubierać od przodu. Najpierw odchylamy jej włosy, znajdujemy krawędź, która będzie przylegać do górnej części czoła, przykładamy do głowy, a następnie resztę peruki naciągamy na tył. Na koniec układamy włosy wedle uznania. Jeżeli perukę zakładać chcemy jedynie do sypialni lub na okazjonalne imprezy, zdecydować możemy się na taką, która wykonana została z materiałów syntetycznych, która nie tylko pozwoli nam na totalną zmianę wyglądu w kilka chwil i ożywienie życia erotycznego, lecz jest także produktem niedrogim. W pozostałych przypadkach zdecydować możemy się na włosy naturalne, które są trwałe, łatwe w układaniu, a co więcej – nie plączą się i nie mechacą. Można je także modelować, farbować i suszyć suszarką.

pokaż więcej
46 produktów znalezionych, w tym 10 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1

Wybierz stronę   1
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl