Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~

Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówmateriał:
w komplecie:
zdobienie:
cechy charakterystyczne:
wiązanie:
fiszbiny:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Pasy do pończoch

 

Pasy do pończoch jeszcze kilkadziesiąt lat temu stanowiły nieodłączny element garderoby każdej kobiety. W obecnych czasach większość z nich traktuje je natomiast jako ciekawostkę mającą na celu ożywić nieco życie erotyczne i zaintrygować drugą połówkę. Tego typu pas służyć może jednak także do modelowania sylwetki oraz, jak sama nazwa wskazuje, do podtrzymywania pończoch.

Pasy do pończoch podzielić można pod kątem ilości podwiązek oraz szerokości. Pierwszy z parametrów jest niezwykle istotny jako, że to właśnie dzięki niemu możliwe staje się podtrzymywanie pończoch w jednym miejscu przez cały dzień.

Pasy do pończoch składać mogą się z od 4 do nawet 14 podwiązek. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest pas z 6 podwiązkami, po 3 na jednej nodze, dzięki czemu pończocha będzie się trzymać z aż trzech stron. Pasy z 8 i więcej podwiązkami najlepiej sprawdzą się u kobiet o nieco bujniejszych kształtach lub miłośniczek pończoch nylonowych.

Jeżeli chodzi natomiast o podział pasów do pończoch pod kątem szerokości, to do wyboru mamy 4 ich rodzaje. Zdecydować możemy się na pas cienki, półpełny o szerokości od 15 do 20 centymetrów, pełny o szerokości od 25 do 23 centymetrów i formujący, którego szerokość waha się od 28 do 35 centymetrów. Pierwszy z nich sprawdzi się jedynie pod kątem funkcji ozdobnej, drugi uznawany jest za najbardziej uniwersalny, trzeci noszony może być wyłącznie w talii i służy do jej modelowania, czwarty natomiast, sięga od talii za pośladki i ma za zadanie spłaszczyć brzuch, wymodelować biodra oraz podkreślić wcięcie w talii i wypukłość pośladków.

Pas przypiąć możemy nie tylko do pończoch, lecz również do gorsetu, półgorsetu czy body. Prawidłowo dobrany pas do pończoch powinien być wygodny, a podwiązki na tyle napięte, by utrzymać pończochę w jednym miejscu przez cały dzień. Tylne podwiązki przechodzić powinny obok pośladków, dzięki czemu nie są one wyczuwalne podczas siedzenia. Ich regulatory i żabki wykonane powinny być z metalu, nie plastiku.

pokaż więcej
155 produktów znalezionych, w tym 79 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1 23
7heaven - Mala
(71) 64 zł

Wybierz stronę   1 23
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl