Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~materiał:
zdobienie:
w komplecie:
cechy charakterystyczne:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Kajdanki, sznurki i taśmy

 

Krępowanie ciała stosowane w praktykach BDSM, a więc boundage to jeden z podstawowych elementów dominacji i uległości. Celem krępowania jest bowiem nie tylko ograniczenie mobilności jednej osoby, ale i sprawdzenie jej zachowania w takiej sytuacji. W tym przypadku z pomocą przychodzą różnego rodzaju kajdanki, sznurki i taśmy.

Kajdanki na ręce to zdecydowanie najpopularniejszy przyrząd wykorzystywany do krępowania ciała. Wykonane mogą być z metalu, gumy, skóry naturalnej i syntetycznej bądź z innego materiału. Wykorzystuje się je do przykucia do łóżka lub krzesła czy do skucia nadgarstków danej osoby za jej plecami. Kajdanki na ręce są bardzo łatwe w obsłudze. Jednak do wyboru są również kajdanki na nogi. Pozwalają one na ograniczenie ruchów nóg osoby uległej. Kostki można skuć razem lub przytwierdzić je do łóżka. Czasami kajdanki na nogi paruje się z tymi przeznaczonymi na ręce.

Z BDSM powszechnie kojarzą się też obroże i chokery. W zestawieniu ze smyczą pozwalają one na dominację nad jedną osobą, na ogół kobietą, chociaż nie jest to norma. . Podobnie jest w przypadku uprzęży na ciało. Dużą popularnością cieszą się także pasy do krępowania. Pozwalają one, w zależności od modelu, na połączenie pewnych części ciała ze sobą np. nadgarstków i ud czy nadgarstków i kostek. W sklepach dostać można całe zestawy, które przeznaczone są do montażu nad łóżkiem. Umożliwiają one układanie ciała danej osoby w kształt litery X.

Na tym jednak wybór się nie kończy. W praktykach BDSM wykorzystuje się bowiem również różnego rodzaju kaftany bezpieczeństwa, rękawiczki do boundage, kneble, bicze czy rękawy do krępowania całych rąk. Rynek ma obecnie całkiem sporo w tym względzie do zaoferowania.

Wprawdzie zawsze można nieco poimprowizować i postawić na zwykły sznurek czy pas, ale to w praktyce bywa ryzykowne. Lepiej sięgnąć po profesjonalne przyrządy stworzone specjalnie z myślą o BDSM. Duże znaczenie podczas podejmowania decyzji ma przede wszystkim materiał wykorzystany do ich produkcji. Najbezpieczniejsze i zarazem najbardziej komfortowe akcesoria, które nie zostawiają żadnych śladów na skórze to te wykonane z materiału, silikonu czy skóry - naturalnej lub ekologicznej. Niekiedy dodatkowo podbija się je pluszem w miejscu styku z ciałem. Akcesoria wykonane z metalu nie są elastyczne i odznaczają się znaczną twardością. W przypadku ich stosowania nietrudno więc o siniaki. Powodować mogą też dyskomfort u jednej ze stron, co oczywiście wskazane nie jest.

Osoby początkujące na ogół decydują się na zakup kajdanek na ręce i nogi. Czasami są to całe zestawy, w skład których wchodzi dodatkowo np. knebel lub opaska na oczy. Początkowo mogą być to elementy wykonane z satyny. Warto bowiem sprawdzić w praktyce czy zabawa w BDSM rzeczywiście przynosi spodziewaną przyjemność. Potem można zdecydować się na inne akcesoria. Decydując się na kupno kajdanek czy kłódek warto postawić na modele tzw. panic lock. Posiadają one specjalną zakładkę, która umożliwia ich natychmiastowe otwarcie w razie potrzeby.

pokaż więcej
79 produktów znalezionych, w tym 26 dostępnych w 24h!

Wybierz stronę   1 2
7heaven - A7770
(42) 38 zł
7heaven - A7772
(52) 47 zł
7heaven - A7773
(55) 50 zł
7heaven - A7775
(42) 38 zł

Wybierz stronę   1 2
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl