Tylko oryginalna bielizna światowych marek
Najwyższa jakość i największy wybór od 2005 r.
Darmowa dostawa od 0zł
~Filtrowanie~


Zobacz więcej rozmiarów Zobacz mniej rozmiarówmateriał:
cechy charakterystyczne:
zdobienie:
Zobacz więcej atrybutów Zobacz mniej atrybutów

Pejcze i baty

 

Pejcze i bicze to nieodłączny element niegrzecznych zabaw w stylu BDSM. Bicze występować mogą w najróżniejszych odmianach – wykonane mogą być one ze skóry naturalnej lub sztucznej, mieć dużą lub małą ilość pasków, które dodatkowo zakończone mogą być haczykami lub supełkami, lecz do najpopularniejszych z nich zalicza się wersję składającą się z krótkiej rączki oraz jednego, plecionego ogona.

Tego typu zabawka erotyczna przeznaczona jest dla osób zaawansowanych, jako, że opanowanie sztuki korzystania z niej wymaga nieco wprawy. Nauczyć należy się tu bowiem w jaki sposób uderzać o skórę jedynie samą końcówką, jak trafić w pożądane przez nas miejsce i jak zaczerwienić skórę bez jej przecinania. Miłośnicy delikatniejszych zabaw postawić powinni na materiałowy bicz z niewielką ilością pasków.

Nieco podobną do bicza zabawką jest pejcz. Różni się on jednak od niego tym, że do czynienia mamy tu z kilka razy dłuższymi ogonami do chłostania. W przeciwieństwie do bicza, z zabawką tą bez przeszkód poradzą sobie osoby stawiające pierwsze kroki w BDSM.

Na początek świetnie sprawdzą się modele przeznaczone nie tylko do sprawiania bólu, co odgrywania ról. Bardzo często posiadają one szerokie paski materiału przy pomocy których nie da się uszkodzić skóry. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje pejczy, a do najpopularniejszych z nich zalicza się te wykonane ze skóry oraz zamszu. Zakończone mogą być one kulkami lub pętelkami.

Wyjątkowo wrażliwe osoby zdecydować mogą się natomiast na pejcz w formie wykonanej z piór miotełki. Decydując się na zabawy z udziałem tego typu gadżetów, warto pamiętać, by nigdy nie uderzać drugiej połówki w twarz, szyję, brzuch oraz kostki. Osoba zdominowana znajdować powinna się w pozycji klęku podpartego, a pieszczoty zacząć powinny się od gładzenia skóry. Dopiero później przejść można do delikatnych pacnięć i mocniejszych uderzeń. Świetnym uzupełnieniem pejcza czy bicza mogą być opaska czy kajdanki, dzięki którym zdominowanie partnera stanie się jeszcze przyjemniejsze.

pokaż więcej
87 produktów znalezionych, w tym 33 dostępne w 24h!

Wybierz stronę   1 2
7heaven - A0223
(34) 31 zł
7heaven - A0229
(44) 40 zł

Wybierz stronę   1 2
~Obsługa klienta~
~Dlaczego my~
  • Największy wybór bielizny erotycznej
  • Unikalne marki i modele bielizny
  • 70% > produktów dostępnych w 24h
  • Sprawiedliwe zasady zwrotów
  • Tylko oryginalne produkty
Bądź na bieżąco z nowościami w e-sklepie SiSi.pl  
SSL Certificate
©2004-20 | SiSi.pl, ul. Kobielska 14/2
04-359 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. (22) 424 63 63, Infolinia: (0) 801 011 574
email: butik@sisi.pl
NIP: 1132246098
Nr konta: 19 1020 1127 0000 1102 0305 4822
Design: Catdesign.pl
Engine: vert.info.pl